skip to main content
BrandVoice jsou speciálně označené články a další typy obsahu, které připravuje kreativní studio Forbes BrandVoice Lab ve spolupráci s obchodními partnery. Jejich cílem je informovat o zajímavých produktech a tématech a propojit partnery se čtenáři. Pokud se chcete o BrandVoice dozvědět více, napište na jana.viskova@forbes.cz.

Jak ochránit firmu: Experti odhalí nové nároky na kyberbezpečnost

AdVoice

Jak se v posledních letech změnila oblast kybernetické bezpečnosti? Jaké jsou největší hrozby pro české a slovenské firmy? Kdo jsou hackeři, jak a proč útočí? A co musí společnosti dělat jinak než dřív, aby účinně chránily svá cenná data a zároveň umožnily svým lidem pracovat na dálku?

O bezpečnosti v kyberprostoru budou u virtuálního kulatého stolu debatovat experti v rámci seriálu MS Talks, který pořádá Microsoft Česká republika a Slovensko a Forbes je jeho partnerem. Diskusi moderuje Filip Horký a každý z virtuálních diváků může pokládat dotazy prostřednictvím interaktivního chatu.

Téma kybernetické bezpečnosti navazuje na první díl Work Remotely. I tentokrát budete moci sledovat diskusi nezávislých odborníků, zkušených manažerů a zástupců firem i významných institucí. 

Očima útočníka se na současnou úroveň zabezpečení podívá etický hacker Pavol Lupták. Národní agenturu pro komunikační a informační technologie zastoupí šéf sekce bezpečnosti Vladimír Rohel a o konkrétních problémech a zkušenostech firem budou mluvit Jan Krob, vedoucí divize Accenture Security, a Karel Filip, ředitel informačních a informačních technologií, Severočeské doly. Generální ředitel Microsoftu Česká republika a Slovensko Rudolf Urbánek pak představí současná možná řešení určená pro široké spektrum firem.

Druhé vysílání ze série MS Talks je naplánované na čtvrtek 11. června od 11.00 do 12.00 hodin. Pokud vás zajímá, kam se posouvají nároky na firemní bezpečnost, připojte se k virtuálnímu kulatému stolu. Debatu můžete sledovat prostřednictvím Microsoft Teams, ať už v aplikaci nebo na webu – ZDE.