skip to main content

Jak vytvořit ve firmě úrodnou půdu pro inovace? Přihlaste se na SAP NOW Prague

Řada českých firem stále nedokáže naplno využít potenciál digitální transformace. Kudy se technologický vývoj ubírá? Kde brát průlomové nápady? A jak do detailu pochopit přání zákazníků? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších informací, klíčových pro úspěšný byznys, přinese konference SAP NOW Prague, která se odehraje 24. května 2022 v O2 Universum a Forbes je jejím mediálním partnerem.

Na pódiu se vystřídají zástupci úspěšných firem, experti na technologie, jejich reální uživatelé a další osobnosti, které ví, co je třeba udělat pro vítězství. O své zkušenosti a know-how jak o digitalizaci přemýšlet, nastavit si mindset vítěze a skutečně posunout svoji firmu do budoucnosti se podělí mimo jiné dráhový cyklista a vicemistr světa Tomáš Bábek, Biz Strategist | 6D Founder Petr Beneš, Regional Vice President North Region pro Google Cloud Daniel Holz a mnoho dalších

Technologická společnost SAP, která konferenci pořádá, se snaží českým firmám předat, co znamená opravdu inteligentní byznys, jak nastartovat transformaci a proč má digitální optimalizace smysl. Přístupem k technologiím to ale nekončí. „Digitalizace není samospásná a IT není odpověď na všechno, IT je jen nástroj,“ upozorňuje generální ředitelka SAP ČR Hana Součková. Více už program letošního ročníku konference. 

Připojte se k SAP na cestě k inovaci.

Konference SAP NOW Prague se koná 24. května 2022 v O2 Universum. Zaregistrovat se můžete ZDE.