Jde o osobnosti sofistikované, světa znalé, bohaté duchem i majetkem. Obdarovat je bývá záležitostí, kterou nechcete jen tak opakovat. Jsou vzácnými exempláři, kteří možná ve své velkorysosti neočekávají, že je pod stromečkem zásadně překvapíte, ale přesto tuto výzvu chcete rok od roku překonat.

V takovém případě pro vás máme zlatý grál. Dárek z našeho seznamu nejen zaujme, ale také jej váš milý fajnšmekr bude s radostí používat.
Kancelář vždy po ruce

Zvládejte více věcí najednou a ušetřete čas s Galaxy Z Fold4 od Samsungu. Jde o originální skládací telefon, který se během několika vteřin změní v tablet s prostorným ohebným displejem pro pohodlné sledování sportovního zápasu, zatímco jste přítomni na pracovním videohovoru a děláte si poznámky za pomoci S Penu.

Cena: od 41 999 korun


Prsten Cartier Chitose Abe of Sacai Trinity Ring

Chitose Abe je kreativní ředitelka značky Sacai, kterou v Česku znají jen vyvolení. Jedna z nejzajímavějších japonských designérek současnosti vytvořila interpretaci legendárního prstenu Trinity od Cartier. Nápaditý šperk poslouží jako osobní talisman a odliší nositele/nositelku z davu.

Cena: 122 000 korun
Darujte zážitek v Luhačovicích!

Pokud přemýšlíte o originálním dárku pro své blízké, doporučujeme vám vybrat si dárkové poukazy z Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům****S. Restaurace Symfonie, která je součástí hotelu, opakovaně obhájila dva zlaté lvy, potvrzující vrcholnou gastronomii.

Cena: Relaxace s gurmánským menu od 6570 korun


Křeslo MAC COLLINS Jupiter

Se jménem oceňovaného londýnského designéra Maca Collinse z Nottinghamu jste se možná zatím neměli šanci se setkat, ale buďte si jisti, že tento mladý tvůrce bude předmětem mnoha soukromých sbírek. Tvoří totiž nadčasově, ale s vlastním autorským rukopisem.

Cena: 198 000 korun
Extra hřejivá peřina z prachového peří

Peřiny od české značky MARIELI vyráběné ručně v malé dílně jsou ideálním dárkem do studené zimy. Extra hřejivé, přesto nadýchané a lehké, neboť jsou vyrobeny ze 100% prachového husího peří. S peřinami MARIELI darujete životní luxus.


Cena: 18 800 korun

Župan Emma Willis

Do tohoto županu by se s radostí oblékl i lord či jiný velmož, vzal si doutník a odešel do kuřáckého salonku. Jedná se o ručně ušitý kousek značky, která na míru šije nejen župany, ale také společenské košile pro ženy i muže.

Cena: 44 000 korun
Prostor pro maximální kreativitu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra nabízí maximální prostor pro vaši práci. Pište, skicujte nebo kreslete myšlenkové mapy s dotykovým perem S Pen na 14,6″ displeji a odhalte v sobě umělce. Být kreativní a přitom výkonný nikdy nebylo snadnější.

Cena: od 29 000 korun


Parfém Uncut Gem od Frederic Malle, prodává Ingredients

Vůni vytvořila legenda mezi parfuméry Maurice Roucel, který je blízkým přítelem majitele parfémového domu Frederic Malle. Je to vůně nekompromisní, technicky dokonalá, ale přitom šarmantní. Dřevitá, elegantní, ale zároveň se syrovým sex-appealem grepu, kořenu anděliky, kůží či vetiveru.

Cena: Edp 100 ml za 7950 korun
Silvestrovské oslavy na Malé Straně

Přivítejte nový rok velkolepě s luxusní restaurací Augustine. Začínáme v historických prostorách The Refectory baru, kde můžete obdivovat barokní fresky z 18. století. Následuje pětichodová večeře za doprovodu šampaňského a živé hudby, tím ale oslavy nekončí.

Cena: 7900 korun


Pantofle JW Anderson

Kdo říká, že dárek v podobě pantoflí musí být obligátně tím nejprozaičtějším, co si obdarovaný pod stromečkem rozbalí? Unisexová záležitost od jednoho z nejkreativnějších návrhářů současnosti bude ozdobou i toho nejzákladnějšího domácího outfitu.

Cena: 14 000 korun
Kromě luxusu nabízejí perfektní služby a duševní klid. JOALI MALDIVES se jako luxusní značka pohostinství a životního stylu navíc zavázala k udržitelnosti. JOALI BEING je wellness resort, kde výraz pohoda znamená způsob bytí.

Dva maledivské resorty plné přepychu

Cena: pobyt pro dvě osoby za týden – od 620 000 korun


Kouzlo Vánoc v nejčistším křišťálu

Nechte se očarovat vánočními ozdobami s unikátním brusem. Ručně broušené křišťálové produkty od české značky Rückl v sobě snoubí nezaměnitelné kouzlo, tradici i moderní design.

Cena: 1196 korun


Kufr Amazona Loewe 15 z jehněčí kůže a hedvábí

Cestovní zavazadlo je zásadní vizitkou našeho stylu. Můžete mít dokonalý outfit, ale když cestujete s nevzhledným, otlučeným či potrhaným kufrem, neprozrazujete tím o sobě nic dobrého. Model Amazona od Loewe byl navržen už v roce 1970 a před dvěma lety se dočkal reedice v medovém odstínu.

Cena: od 53 000 korun