skip to main content

Mirai Navrátil

28 let zpěvák
Kam pojedu, až bude svět zase normální
Do Japonska
Poslední seriál, kvůli kterému jsem nespal(a)
To se nikdy nestalo, ale nejblíž k tomu měl Papírový dům.
Moje nejoblíbenější knížka ever
Harry Potter a Kámen mudrců
Můj nej podcast
(Ne)blázni u Tomáše Poláčka, má-li to být podcast se mnou.. jinak DVTV
Aplikace, bez které nemůžu být
Spotify
Můj screen time na mobilu dnes
7 h... sakra!
Pandemický lifehack, který mi pomohl přežít 2020
Hory, příprava na ultrazávod B7 a jeho absolvování.
Člověk, který mě inspiruje v byznysu/práci/kariéře
David Stypka, protože to byl geniální umělec, básník, textař a kamarád, co mě provázel začátky. Měl co říct a kultivoval českou kulturu a celkově společnost. Nikdy moc nelpěl na materiálních věcech a ani jimi moc neoplýval, i tak byl vzorem. Měl něco, co si za peníze nekoupíte. Až po jeho smrti si spousta lidí uvědomila, jak velký človek jim byl nablízku.
Co mi korona dala a vzala
První vlna spustila spoustu zajímavých aktivit, ke kterým by bez korony nedošlo. Třeba 15. května 2020 jsme měli největší koncert na světě, kdy auta pokryla celou hlavní plochu dolní oblasti Vítkovice. Jasně, protože pravděpodobně nikde žádný jiný nebyl, ale i tak to bylo velký :)))) K tomu jsem se zamiloval do hor a začal žít mnohem zdravěji. Tím pádem mi korona vzala i kila, ale hrozně už nám chybí kontakt s lidmi a koncerty.

Spoluzakladatel, zpěvák a kytarista popové kapely Mirai loni se svou skupinou dostal Anděla v kategorii Kapelu roku i Cenu fanoušků. Debutové album formace nazvané Konnichiwa z roku 2017 je platinové, obdrželo tři České slavíky: v hlasování fanoušků bylo zvoleno objevem roku, hit Když nemůžeš, tak přidej si vysloužil tituly Nejoblíbenější a Nejstreamovanější píseň roku, na YouTube má dnes 21 milionů zhlédnutí. Objevem roku se Mirai stali také na Andělech.

Loni byli první, kdo vydal „rouškovej song“ Dej si roušku, který má na YouTube aktuálně 4,1 milionu zhlédnutí. Populární muzikant s česko-japonskými kořeny, který žije ve Frýdku-Místku, hrál do 17 let závodně tenis (byl ve stejném týmu s Jiřím Veselým) a vystudoval práva na Masarykově univerzitě v Brně. Loni v říjnu se navíc stal mistrem republiky v racketlonu v mixech.

Poznej Miraie Navrátila

Moje oblečení na home office

Můj home office

Moje tipy