Po čtrnácti letech práce a tisícovkách připomínek od městských částí, ministerstev a veřejnosti má Praha konečně schválený nový územní plán. Na včerejším zasedání magistrátního zastupitelstva ho posvětili pražští zastupitelé a nový územní plán, jemuž se během příprav říkalo Metropolitní plán, vejde v platnost 1. září.