Také jste ustavičně připoutaní ke zdi a zásuvce ve snaze dodat vašemu neustále se vybíjejícímu iPhonu trochu šťávy, abyste ho mohli bez potíží používat? Výdrž baterky je jedním z největších problémů těchto telefonů, to musí přiznat i jejich největší fanoušci. Pomoci baterce vašeho iPhonu můžete hned několika způsoby. Pokud chcete tipy na to, jak zabránit jejímu vybíjení, přečtěte si tenhle návod milovníka Applu Tomáše Baránka.

Pokud se vám ale nastavení vašeho iPhonu moc měnit nechce, můžete na to jít jinak a vyzkoušet nabíjení jednoduše zrychlit. Tohle je několik tipů, jak na to. Platí totiž jedna věc: když zapojíte iPhone 6 Plus do klasické nabíječky a počkáte pět minut, nejspíš uvidíte narůst baterky o 3 %. Dobrá zpráva: můžete to zdvojnásobit.

1. Zapněte si režim letadlo. Váš iPhone tak nebude plýtvat energií na různá upozornění, SMS nebo hledání signálu.
2. Pokud máte iPhone v obalu, tak ho během nabíjení sundejte. Baterkám v iPhonech nedělá dobře teplo a právě pouzdro může způsobovat, že se telefon začne přehřívat, uvádí Apple na svých webových stránkách.
3. Používejte nabíječku na iPad místo té, kterou dostanete v balení s iPhonem.
4. Jestliže telefon nabíjíte, nechte ho být a pokuste se na něm nic nedělat. Když je obrazovka na vašem displeji zapnutá, vybíjí to baterii.

Zkuste to vydržet a tohoto návodu se držet, když to uděláte, tak by se procenta baterky měla za pět minut zdvojnásobit.

A jestli se chcete dozvědět něco o tom, co z toho, co se o telefonech a nabíječkách obecně traduje, je pravda a co už ne, tak čtěte tady.