Ne každý si to může dovolit, ale inspirace je to parádní. Tohle jsou nejkrásnější vily v tropech pro ty, kteří chtějí utéct z evropské zimy. Tentokrát jsme vybírali v Karibiku. Nejde jen o teplo a slunce, tahle místa totiž nabízejí totální soukromí. Jsou často na ostrovech, jejichž jména jste možná v životě neslyšeli.

Casa Aramara, Punta Mita, Mexiko

Ráj na zemi. Je tu soukromá pláž s bílým pískem, dva vyhřívané bazény, vířivky, soukromá hřiště na tenis a basketbal nebo 3D kino. Celkem se sem vejde až 20 hostů. Výhled na Tichý oceán stojí za to. Můžete k tomu upíjet ledovou margaritu, kterou vám připraví někdo z patnáctičlenného personálu. V jídelně dostanete pokrmy světové třídy od dvou prvotřídních šéfkuchařů.

2

The Sanctuary, ostrovy Turks and Caicos

Uprostřed pláže sněhobílého písku na ostrově Parrot Cay se nachází vila, která je majetkem americké módní návrhářky Donny Karan. Dva čtyřpokojové domy pro hosty mají obří bazény a 360stupňový výhled. Stěny jsou vykládané cedrem, nábytek je z teakového dřeva, podlahy z ořechu, koupelny z vápence. Jídelna pojme 20 hostů a tým komorníků přání nikdy neodmítne…

5

Cove Springs House, Barbados

Desetipokojová vila na korálovém útesu s panoramatickým výhledem je jednou z nejkrásnějších nemovitostí na ostrově Barbados. Odpočívala tu už řada celebrit i bohatých podnikatelů. Můžete se tu celý den válet na soukromé pláži, pak si zahrát golf na jednom ze tří hřišť a pak zamířit do luxusních pokojů s obrovskými postelemi. Tým špičkových kuchařů vám připraví hostinu z plodů moře.

3

My Way, Svatý Bartoloměj

Okouzlující místo, pojmenované podle nejznámější písně Franka Sinatry, se nachází na pláži Colombier na ostrově Svatý Bartoloměj. Výhledy na Karibské moře jsou tu dokonalé. Venku je vířivka, která přetéká do dvou velkých bazénů. Je tu pět ložnic, pojmenovaných po Sinatrovi, Sammym Davisovi juniorovi, Elvisu Preslyem, Paulu Ankovi a Nině Simone. Po celém domě vyhrává aparatura Sonos, která potěší každého audiofila. V obýváku je velké piano. A další přednosti? Dokonale vybavená kuchyň a podzemní garáž až pro 11 vozů.

1

Musha Cay v zálivu Copperfield, Exuma, Bahamy

Karibský Musha Cay je nejspíš nejluxusnějším soukromým ostrovem na světě, který vlastní kouzelník David Copperfield. Před pár lety se tu mimo jiné ženil spoluzakladatel Googlu Sergej Brin. Je tu několik vil v koloniálním stylu. Můžete si vyjet po moři svým soukromým motorovým člunem, zahrát si tenis nebo se jen tak válet v sauně a pak odpočívat na jedné z mnoha mahagonových teras. Večer se můžete vydat do „Přístavu“, hlavního centra ostrova, které má jídelnu, bar, kulečník a vyhlídku, ze které jsou nádherné západy slunce.

4


Sníte o tom, že během zimy vyrazíte do tropů užít si trochu luxusu. Tady jsou další články z naší série, kde všude lze v zimě relaxovat:

Kam utéct před českou zimou? Tady jsou nejlepší hotely v Bangkoku

Inspirace na luxusní zimní dovolenou. Pět resortů, kam jezdí nejbohatší Češi

 

Autor: Alexandra Kirkman