Letošní rok je rokem nové bondovky Spectre. Většina z nás sice asi nežije život plný dobrodružství a nebezpečí jako James Bond, ale alespoň vlastní iPhone. Proto vám, na počest odmítnutí nudné reality, představujeme sedm druhů pouzder na váš iPhone, díky kterým můžete předstírat, že jste víc cool, než doopravdy jste. (Anebo divně, pokud si nebudete dávat pozor.)

1. SAFE Wallet

Toto pouzdro má několik přihrádek, do kterých můžete schovat bankovky, kreditní karty, vizitky a dokonce klíče, flashky nebo SIM karty. Je ideální pro kohokoli, kdo chce mít tyto drobnosti neustále u sebe a současně nechce, aby je někdo viděl.

SAFE-iphone-1940x1515


2. FLIR ONE

FLIR ONE má termální kameru a je primárně určený pro iPhone 5, ale s přídavným příslušenstvím pasuje i na iPhone 6 a 6 Plus. Můžete s ním pořizovat termální snímky, třeba když se snažíte zjistit, odkud uniká voda nebo když se budete v noci snažit najít svého zvířecího mazlíčka. Díky FLIRu zkrátka dokážete vidět věci, které byste jinak neviděli.

FLIR1


3. BookBook

Pouzdro BookBook je určeno pro iPhone 6 a 6 Plus a vypadá jako v kůži vázaná knížka. Ve skutečnosti je to také peněženka. A dokážete z něj složit i stojánek pro pohodlné video hovory nebo třeba pouštění videí. BookBook je k dostání v hnědém nebo černém designu. book-book


4. Ollocase

Ollocase se vyrábí pouze pro iPhone 6 Plus a hladce se vejde pod přídavný objektiv Olloclip. Jiná pouzdra pod Olloclip nepasují a pro použití Olloclipu z nich musíte telefon vyndat. Olloclip má několik druhů čoček, například makro, zoom nebo rybí oko.

.olocase


5. Kenu Highline

Tohle pouzdro je vyrobené z odolného polykarbonátu a jeho součástí je i přídavný ochranný „řemínek“. Telefon si tak k sobě jednoduše připnete a i když budete dělat kdoví co, tak vám z kapsy nevypadne.

kenu


6. iZZi Remix 6

Poudro iZZi je konkurentem Olloclipu. Má zabudované tři otočné objektivy s pěti zaměnitelnými čočkami.

 

izzi


7. iPhone Power Case Spy Camera

Tenhle typ pouzdra je dnes už taková relikvie. Funguje totiž pouze na iPhonu 4 a 4s. Jde však o skutečnou tajnou zbraň každého agenta. Dobíjecí pouzdro má v sobě zabudovanou malou kameru, která dokáže diskrétně pořizovat horizontální fotografie. Ty jsou ukládány na samostatném 16GB úložišti, které je chráněné heslem.

hidden-camera