V případě, že by Vám Apple Watch za 349 dolarů – nebo jejich zlatá verze za 10 000 dolarů – nepřipadaly dostatečně luxusní, můžete si pořídit jejich vylepšenou verzi z 24karátového zlata a vykládanou diamanty. Za 75 tisíc dolarů. Což jsou skoro dva miliony korun.

Prodávat je bude společnost Brikk – ta samá, která si účtovala 8 tisíc dolarů (200 000 Kč) za iPhone 6 v oblečku z 24karátového zlata – a to už velmi brzy. Její vylepšené „Lux Watch Omni“ se pyšní několika řadami diamantů umístěných kolem displeje, ovládacích knoflíků a také na zapínání. Předobjednat si je můžete už teď, a to hned v několika verzích – z 24karátového žlutého zlata, 18karátového růžového zlata anebo z platiny. (Pokud vás zajímá názor Petra Máry na standardní Apple Watch, čtěte tady.)

brikk varianty done

Cena Omni verze se vyšplhala na 74,995 dolarů, variantu „Standart“ si můžete pořídit už za „pouhých“ 8 tisíc dolarů (hodinky vypadají stejně, je na nich ale méně o něco méně kvalitních diamantů – 0,5 až 0,6 karátů , jen v jedné řadě). Střední cestu pak představuje verze „Deluxe“ s 2 až 2,3 karátovými diamanty za 13 tisíc dolarů.

Všechny tři verze Lux Watch budou dostupné ve dvou velikostech – 38 mm a 42 mm. Připravte se ale, že už při objednávce budete muset složit nevratnou zálohu, a to ve výši 10 tisíc dolarů za Omni Lux Watch, na Standart vám postačí 2 tisíce dolarů a na Deluxe budete potřebovat 3 tisíce dolarů.

brikk detail done

Apple Watch se začnou prodávat 24. dubna a čeká se, že na nich Apple utrží kolem 5 miliard (minimálně). Není se tedy co divit, že se Brikk rád přidal i tentokrát. Své luxusní hodinky bude rozesílat od čtyř do šesti týdnů od uvedení Apple Watch na trh.