Hektary pomerančovníků, osmnáct jamek a jedna vila jenom pro sebe. Prosluněný golfový resort v údolí na pobřeží Španělska býval skrytý ráj pouze pro členy, teď otevírá brány i vám. Račte vstoupit.

Na rozpálených dlažebních kostkách se odráží zapadající slunce, blankytnou hladinu bazénu čeří večerní vánek, voda se klidně pohupuje a mizí za obzorem. Hned za ním se na horizontu objevuje travnatá krajina a v dáli vztyčený zdánlivě miniaturní praporek jamky číslo deset.

Dojem ze soukromé vily uprostřed resortu Las Colinas umocňuje výhled na úhledně upravenou kopcovitou krajinu golfového hřiště, tady nahoře je však klid. Okolo voní pomerančovníky, nikde nikdo.

Mi casa, mi castillo. A v podhradí celý svět. Údolí na španělském pobřeží Středozemního moře, jižně od města Alicante, je totiž svět sám pro sebe.

Las Colinas Golf & Country Club, který se v místě na třiatřiceti hektarech rozléhá, byl dlouho tajným zákoutím nejbohatších, okolo osmnáctijamkového golfového hřiště zde totiž postupně začaly v nedotčené přírodě vyrůstat luxusní soukromé vily.

Dnes mnoho rezidentů svá letní sídla v nevyužitých obdobích dál pronajímá, celý resort i se všemi privilegii se tak postupně otevírá i zasvěceným nečlenům.