Moravská metropole je právem oblíbeným gastronomickým rájem, který ze ve své rozmanitosti nehodlá slevit. Dokazují to i nové podniky, které opět nezklamaly svým interiérem ani nabídkou. Tady jsou čtyři tipy, kam se zajít napít a najíst. Přidáváme i dvě novinky, které otevřou každým dnem. 


Champagne Garden Bar

Nový bar v přízemí hotelu Continental vás nadchne svou nabídkou champagne a interiérem, ve kterém se budete cítit královsky. Posezení v bílých kožených křeslech u průchozí živé květinové stěny je pro vás nachystané už od páté odpolední.

Výhoda tohoto krásného baru, který otevřel v lednu, pak je, že se dá pronajmout také celý, takže je ideální na soukromé posezení třeba s obchodními partnery. Ti mají rovnou zajištěné i parkování a ubytování.


Mây House

V březnu otevřela své dveře nová vietnamská restaurace na ulici Veselé. Něžný interiér ve dřevě a ratanu je pro vás otevřený každý den od jedenácti. Polévky, kachna, udon, búny a hlavně maso od Kloudy, vietnamské pivo a kafe z pražskéhho Coffee Source.


Noodlis

Na ulici Běhounské vás v nové restauraci budou nabádat, abyste si sestavili vlastní wok. Od listopadu tady obohacují chuťové pohárky nudlemi, a to nejen rýžovými, ale i vaječnými nebo pšeničnými, které si doplníte podle vlastního výběru a nálady.

A protože v Brně máme rádi neon, nechybí ani tady. Svítí přímo na dveřích, které jsou vám otevřeny každý den od jedenácti.


Pivovar Harry

V prosinci otevřel na Poštovské taky nový pivovar od party, která obnovila Znojemský a Jarošovský pivovar. Velkolepý prostor se zahrádkou ve dvoře moderně a atypicky spojuje pivovar a výčep. Dominují mu tanky a bar, kde vám ale udělají třeba i snídani. Jeden z vlastníků tohoto pivovaru je Martin Pacovský, šéf Pražské plynárenské.


Ignis Bar&Club

Začátkem května se pak můžete těšit na nový koktejlový bar ve dvou patrech na ulici Dominikánské. Nahoře bar a dole intimnější club s hudbou. Stojí za ním investiční skupina GFF, která má stejnojmenný klub také v OC Letmo. O signature koktejly a nabídku se tady bude starat Tomáš Bielčík, který prošel brněnskými bary i těmi v Londýně.