Říká se, že snídaně je základ dne, stejně tak je to ale skvělý čas na pracovní schůzku.

Právě ranní setkání si obzvlášť pochvalují manažeři, protože jsou dobrým odstartováním dne a navíc je mozek ráno ještě nezatížený pracovními záležitostmi, díky čemuž se mohou plně soustředit a jednání probíhá svižněji.

Máme pro vás pět ultimátních tipů na místa v Brně, kde si dát ranní pracovní schůzku s vědomím, že vám naservírují tu nejlepší péči, profesionální servis, místo k zaparkování, soukromí na jednání a k tomu opravdu luxusní vajíčka, která jsou vůbec nejoblíbenějším ranním jídlem.

J&T Café

Nejlepší kavárna pro byznys se vším, co k tomu patří, je už od osmi ráno tou pravou volbou. Elegantně zařízený prostor kavárny v přízemí brněnského sídla známé privátní banky najdete na adrese Trnitá 7. Už při vstupu se budete vy i váš partner cítit být na správném místě pro obchodní schůzku v centru města. 

Pod velkoryse vysokým stropem posetým svítícími hvězdami vám naservírují míchaná vejce s lanýži posypaná profesionálním servisem, středeční vejce Benedikt s vlastním muffinem polité vlídným prostředím nebo omeletu se žampiony okořeněnou diskrétností.

A užijete si i malinovou kaši a italskou nebo výběrovou kávu na všechny způsoby včetně batch brew. 

BiegunCafe

Krásně prosvětlená slatinská kavárna je přímo stvořená pro jednání a obchodní schůzky mimo centrum města. Sídlí kousek od letiště na adrese Tuřanka 115. Sedět tady budete v pohodlných křeslech u kulatých stolů, kde se vám vedle notebooku s lehkostí vejde jejich opravdu vydatná moravská snídaně, které kralují domácí vajíčka a řemeslný chleba. 

Ať už si dáte vejce do skla s cibulkou, omeletu se sýrem a pažitkou, klasický hemenex nebo bekenex s domácí slaninou, čerstvý salát nebo lívance, naplní se vaše ráno i jednání opravdovou byznys náladou, podtrhnutou profesionálním personálem a designovým interiérem plným soukromí, který otevírá své dveře vašim formálním jednáním v osm ráno.

Vicino DiVino

Na ranní pracovní schůzku se můžete s klidem vydat i do winebaru v centru Brna. A rovnou do jednoho z nejvyhlášenějších, kde jsou snídaně horkou novinkou. Na adrese Za Divadlem 2 v příjemném dřevěném prostředí, kde se na vás budou z polic usmívat ty nejlepší vína na světě, se můžete posadit ke klasickým stolkům, nebo k jednomu velkému vysokému stolu, kde jednání nabere to pravé grády. 

Mají tu pro vás nachystané omelety s prosciuttem nebo pecorinem, míchaná vejce na másle nebo s gravlax lososem, vejce do skla a nebo croissanty plněné pistáciovým krémem či kaši a granolu. K tomu si dejte krom kafe rovnou i sklenku mimosy. Brány tohoto nadmíru příjemného podniku se navíc otevírají už o půl osmé. 

Red Piranha Café

Nárožní kavárna na adrese Horova 8 v brněnských Žabovřeskách si přímo říká o osobní neformální pracovní snídani mimo centrum. Zkušený tým pekařek, cukrářek a kuchařek, které se přes okno usmívají do stejnojmenného a vyhlášeného obědového bistra, se tu o vás postará s mateřskou péčí. 

Vaše jednání nemůže být po jejich míchaných vejcích s avokádem, volských okách se slaninou, lívanci, obloženými chlebíčky a nekonečném množství zákusků, bábovek a koláčů bez úspěchu. Sedět tady můžete jak u barových stolů ve výloze, tak u klasického velkého stolu, a to ve všední dny od osmi ráno. 

Borgo Shop

Malinký farmářský obchod patřící k jedné z nejlepších brněnských restaurací Borgo Agnese na adrese Kopečná 43 by vás možná na snídani nenapadl. Tohle kouzelné místo a prostředí, ve kterém zjihne i drsnější manažer, je ale naopak na neformální pracovní snídani jako dělané. 

Nenechte se zmást malým prostorem, je vyřešen tak, že soukromí na neformální schůzku tady najdete, k tomu výhled, italské espresso, jejich fantastický chleba (který si s notnou dávkou štěstí třeba stihnete i koupit domů) a luxusní vaječnou omeletu, hemenex nebo míchanou klasiku. Snídani vám tady naservírují každý všední den od devíti do jedenácti ráno, potom plynule navazují s obědy.