Červen je ve Forbesu měsícem Jaromíra Jágra. Jestli někdo v Česku může být označen za nejinspirativnější a nejzajímavější osobnost dneška, je to tenhle čtyřiačtyřicetiletý chlap, který stále dokáže na ledě převálcovat o generaci mladší soupeře.

Proč? Protože na sobě nepřestává pracovat, protože se nepřestává vyvíjet, protože ví, že když chcete být v něčem nejlepší, musíte tomu nejvíc obětovat. A pro tohle všechno patří do Forbesu. A s ním i spousta dalšího dobrého čtení.

obalgha_2016-06_sajt

Prostě chci být šťastnej

Velký rozhovor s nejslavnějším českým hokejistou Jaromírem Jágrem. O tom, jak mu víra ulehčuje život, proč už nekritizuje ostatní, jak to, že se nikdy neunaví, a jak si navždy odepřel dietní kolu.


68 věcí, které byste měli vědět o Jágrovi
A báli jste se zeptat. Tak jsme to udělali za vás. Plus další nálož informací o největší sportovní hvězdě Česka: Jágr v grafice „Superhrdina“, rozkládačka o tom, Jak sportuje Jágr a české děti, článek Jágr & peníze.


Kamera, klapka, Seznam!

Seznam
Seznam.cz čeká největší změna v historii. Proč z něj chce Ivo Lukačovič udělat malý český Netflix a jak s ním hodlá po internetu dobýt i vaši televizi.


Mr. Tisk
Václav Muchna pětkrát zkrachoval a pošesté trefil jackpot. S jeho firmou Y Soft dnes tisknou velké světové společnosti.


Létající Švéd
Příběh Christiana von Koenigsegga, který vyrábí jedna z nejrychlejších aut na světě.


Samorost

Biovendor

Příběh technologického podnikatele roku Viktora Růžičky, který vybudoval miliardovou biochemickou firmu Biovendor, opravil zámek Luka nad Jihlavou, vstává každý den ve tři ráno a vůbec nikdy nenosí oblek.


Boží pilulka
Turecko-americký miliardář Osman Kibar dokáže vyléčit artritidu, vymazat vrásky a plešatým vrátit vlasy. Jednoduše prý vymyslel elixír mládí. Věříte mu?


Cosa di famiglia
Pravá italská rodinná firma. Stefano Ricci dělá košile, prodává je po celém světě a je mu jasné, že v tom jednou jeho potomci budou pokračovat.


Brno, barů plno

bar

Jan Vlachynský a Andrej Vališ udělali z Brna město, o jehož barech se ví i v Las Vegas. Co bude dál? Možná se vypraví rozjet další bary do Barcelony.

 


Investice do komodit
Komodity natvrdo aneb jak na tom budou dál zlato, stříbro, platina, zinek nebo měď.


Obojživelník
Nejlepší český freediver Martin Štěpánek vydrží pod vodou devět minut, potopí se do 130 metrů a teď to chce naučit i vás. Mezi klienty jeho školy potápění patří třeba i dubajský korunní princ.