skip to main content

Co stojí za úspěchem Yemiho A. D.? Rovnováha mezi vědou a duchovnem

Yemi A. D. toho za svou kariéru stihl hodně. Dělal choreografii Kanyemu Westovi, na jeho nápady je zvědavá i Madonna a jeho agentura JAD Productions získala za projekty pro Adidas nebo Mercedes-Benz nedávno celkem osm cen v prestižní celosvětové soutěži BEA World.

Klukovi z libereckého sídliště, jak o sobě Yemi často mluví, k tomu všemu pomohla i tato kniha.

Reklama

Čtěte také: Tohle je kniha, díky které milujete cukráře Skálu, Bruxx nebo Siu

Co?  „Joe Dispenza. Zbavte se zvyku být sami sebou.“

Proč?  „V životě se mi děje spousta pozitivních věcí, které jsou na první pohled nahodilé. Někdo tomu říká štěstí, jiný náhoda. Ani na jedno z toho ale nevěřím. Tahle kniha mi pomáhá pracovat na tom, abych vědomě dosáhl úplného maxima svého potenciálu. Je to takový rozbor matrixu životních událostí a osobního přístupu k nim.“

Reklama

Kdy?  „Zrovna ji mám znovu rozečtenou. Po dlouhé cestě napříč Amerikou jsem ji vybalil z tašky a už leží připravená na mém nočním stolku.“

Co konkrétně vás zaujalo?  „Stránku za stránkou mě dostává křehkou rovnováhou mezi vědou a duchovnem. Nejde totiž o žádnou ohranou motivační knihu, ale o text, který je ovlivněný znalostí kvantové fyziky, neurologie, chemie mozku, biologie a genetiky.

Joe Dispenza je uznávaným autorem právě proto, že se opírá o konkrétní a uchopitelná data a postupy. Díky tomu mě navádí k tomu, abych mohl svůj život dál měnit a vědomě navigovat.

Nesmírně zajímavá mi přijde například myšlenka vděčnosti za to, co se ještě nestalo. Když se někoho zeptáte, za co je v životě nejvíc vděčný, odpovědi se budou točit kolem rodiny, práce, dětí, přátel nebo majetku.

Málokdo ale umí být vděčný za to, co jej teprve čeká, a tím se na danou věc naladit a přivolat si ji do života. V tomhle mi kniha neskutečně otevřela oči. Musím říct, že vyvolat v sobě vděk za něco, co mě teprve čeká, vyžaduje velkou dávku víry a zbavení se strachu, že něco nevyjde. Zatím mám za sebou pořád jen pár kapitol, ale až ji dočtu, tak se začnou dít věci.“ (smích)

Jak?  „Na pláži, v letadle, ve vlaku a výjimečně i v posteli.“

Reklama
Reklama