Je libo soukromý ráj na zemi hodinu autem od Prahy? Není problém. Zadejte do navigace „Líny“ a vyrazte relaxovat. Právě na kraji vesnice Líny, za masivní vjezdovou bránou, najdete vskutku ráj na zemi, ze kterého nebudete chtít odejít minimálně do konce vašeho pobytu – a možná už nikdy.

Srub Líny

Ve srubu se potkává luxus s domácí atmosférou, na které majitelům při stavbě záleželo nejvíce. „Ano, je to místo, kde lišky dávají dobrou noc. Ale to je jeden z důvodů, proč jsme si srub Líny tak zamilovali, a naše cesta za okouzlujícím místem nás dovedla až sem,“ říká majitelka srubu Zuzana Králová. „Věděli jsme, že se o náš malý kousek ráje musíme podělit také s ostatními,“ dodává. 

Srub Líny

K dispozici budete mít kromě terasy s luxusním výhledem na váš prozatímní ráj také vířivku, přírodní ohniště, kout na grilování, pingpongový stůl, hřiště pro děti, vnitřní bazén, saunu, rotoped, běžecký pás, dřevěnou vanu, kulečník, krb, televizi s velkou obrazovkou a domácí kino. A masážní křeslo. A šachy. A všechno, co vás napadne.

Srub Líny

K tomu všemu počítejte se spoustou venkovních zákoutí s lavičkami, zděnými i dřevěnými odpočívadly, stromy i keři, sluncem i stínem. Projít svižnější chůzí celý areál zabere bez výraznějších přestávek skoro dvacet minut.

A nejen srub samotný, ale právě i přilehlá zahrada se rozkládá na ploše větší než hektar. To už je slušný prostor na to, abyste klid i zábavu našli při návštěvě s vaší drahou polovičkou stejně jako ve větší skupině až dvanácti lidí.

Srub Líny

Pokud byste chtěli přece jen ještě trochu víc, neváhejte využít možnosti gastronomického zážitku v podobě čtyřchodové večeře od šéfkuchaře Lukáše Čapka. „Chtěl bych české kuchyni opět navrátit myšlenku, že klasikou nemusí být pouze svíčková a vývar, ale že dřív byla i jiná jídla,“ odkazuje na úhoře nebo černý kořen šéfkuchař. 

Trochu zaslouženého klišé nakonec? Kdyby byl Srub Líny film, režíroval by ho Paolo Sorrentino, hrála by v něm hudba Davida Langa, my bychom dali pět hvězdiček a pouštěli si ho pořád dokola.