Revoluce v beauty rutině. Tak se dá popsat inteligentní epilátor, který se díky AI učí s každým dalším použitím a přizpůsobí se tak konkrétní pokožce. Uživatelům může přinést až rok hladké pokožky.

Braun Skin i-expert IPL je první IPL systém na světě, který se učí s každým dalším použitím, takže je jeho péče personalizovaná. Propojení s mobilní aplikací vede v reálném čase k výsledkům jako ze salonu. Člověk se tak vlastně může stát sám sobě kosmetičkou a dlouhotrvající odstranění chloupků zvládnout v pohodlí domova.

Hladká pokožka na jeden rok

Německá značka elektroniky Braun světu představuje Braun Skin i-expert. Inteligentní systém se učí, přizpůsobuje a prostřednictvím mobilní aplikace synchronizované s IPL epilátorem poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu. Lidé díky němu mohou docílit hladké pokožky na jeden rok.

Inteligentní systém přizpůsobuje vysílanou energii odstínu pokožky a poskytuje tak personalizovanou péči pro každou oblast těla.

„IPL neboli intenzivní pulzní světlo je technologie využívající přeměnu světlené energie na tepelnou. Světelné paprsky, které epilátor vydává, zasahují melanin ve folikulech chloupků pod povrchem kůže. Tím přeruší cyklus dorůstání chloupku. Intervaly mezi ošetřeními jsou velmi individuální a odvíjí se od barvy a tloušťky chloupků a kontrastu mezi barvou chloupku a vaší pokožky,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Jana Housková.

„Benefitem nového modelu IPL epilátoru Braun Skin i-expert je sestavení časového plánu epilací na míru, intervaly se totiž přizpůsobí doposud dosaženým výsledkům,“ dodává.

Technologie IPL Skin i-expert společnosti Braun nabízí rychlé, bezpečné a pohodlné odstraňování chloupků:

  • Inteligentní zpětná vazba pokrytí a rozpoznání hlavice uživatele v reálném čase navádí, aby nevynechal žádnou oblast.
  • Jediný IPL s automatickým přizpůsobením výkonu záblesků odstínům pleti a s funkcí Skin Check pro dosažení nejlepších výsledků při zachování plné bezpečnosti. Doporučí, jak vylepšit příští ošetření.
  • Nástroj pro sledování osobního pokroku a chytrý kalendář automaticky přizpůsobí plán ošetření a ukáže, kolik jich ještě zbývá. Uživatelé tak mají vše pod kontrolou, za zlomek ceny návštěvy salonu.

O značce Braun

Společnost Braun, dceřiná společnost Procter & Gamble, vznikla v Německu v roce 1921, vyvíjí a vyrábí širokou škálu malých domácích spotřebičů, které spojují technické inovace, spolehlivou kvalitu a osobitý design.

Jedná se o širokou škálu výrobků od elektrických holicích strojků a kosmetických výrobků až po domácí spotřebiče, hodinky a reproduktory.

Produkty Braun jsou distribuovány po celém světě. Nejnovější zprávy a podrobné informace o značce Braun naleznete na adrese www.braun.cz.