skip to main content
Breaking News

Fanoušci se dočkali. Speciál legendárního seriálu Přátelé HBO uvede už v květnu

Fanoušci legendární šestice Newyorčanů si konečně můžou v diáři zakroužkovat datum, kdy se po sedmnácti letech dočkají nových záběrů Rachel, Monicy, Phoebe, Rose, Chandlera a Joyeho. Stanice HBO totiž zveřejnila datum dlouho očekávané speciální epizody sitcomu Přátelé. Uvede ji 27. května.

Že k alespoň malému návratu k seriálu, který běžel mezi lety 1994 a 2004, dojde, potvrdili už loni v únoru představitelé hlavních rolí na Instagramu. Natáčení se však kvůli situaci související s koronavirem několikrát odsunulo.

Reklama

Speciál, který bude dostupný na platformě HBO Max, nebude mít podobu dalšího dílu známého seriálu. Místo toho se herci sejdou v původních kulisách a budou vzpomínat na to, jak seriál vznikal. Každý z herců údajně za účast na speciálu dostal zaplaceno alespoň 2,5 milionu dolarů.

K sestavě se navíc připojí i představitelé vedlejších rolí, jako Reese Witherspoon nebo Tom Selleck. Kromě nich se ale objeví i řada hudebníků, například Justin Bieber, Lady Gaga, členové kapely BTS, herců, třeba Kit Harrington nebo Mindy Kaling, ale i držitelka Nobelovy ceny za mír Malála Júsufzaj.