Možná jste na tom stejně jako my, možná jste na tom lépe. Možná nesedíte každý večer lehce bezradně před televizí a frustrovaně nepřepínáte z Netflixu na HBO a z videotéky na videotéku, abyste našli ten správný film na večer.

Pro případ, že byste byli přece jen ve stejné skupině, máme pro vás něco, co ušetří čas – tip na film na dnešní večer. Nečekejte rozvitá doporučení filmových kritiků, ale ryze osobní tipy od členů redakce Forbes.cz.

Další trojici lehkých komedií pro holky na večer se sklenkou vína si pro vás připravila redaktorka Michaela Židlický.

Milf

(Netflix, 165 minut, 2012)

Francouzská letní a lehká komedie o třech ženách, kterým je sice přes čtyřicet, ale zájem o ně mají mnohem mladší kluci. Pohodovka z jižní Francie, koktejly, moře, pláž a atraktivní ženy, které si chtějí zablbnout, s realistickým koncem bez klišé. Jednou z postav je samotná režisérka filmu.

Záletníci

(Netflix, 88 minut, 2020)

Sbírka krátkých příběhů o potížích nevěrných mužů inspirovaná Záletníky z osmdesátých let. Konverzační italská oddechovka plná sympatických herců, kteří se snaží obhájit neobhajitelné. Sem tam klasický vztah po italsku, jindy představy, které nikdy vlastně nevyjdou. 

Řekni to nahlas

(HBO GO, 90 minut, 2020)

Frustraci hlavní hrdince, které už všechno padá na hlavu, uvěříte. Pohodová komedie o tom, když už všeho v jeden moment začnete mít dost a vypijete lektvar, po kterém budete všem říkat pravdu, což se neobejde bez potíží, ale konečně i nového života podle představ. Hlavní hrdinka je navíc stejně sympatická jako prostředí Itálie.