Adam Řehák kromě rodinné firmy Bohemia Paper řídí taky 20 let starou motorku Suzuki, se kterou se nedávno vrátil z cest po Anglii. Strašně pršelo, ale jemu to nevadilo. Třicetiletý podnikatel si totiž takto na cestách po Evropě čistí hlavu. V plánu je taky Vietnam, který by chtěl s partou přátel procestovat příští rok v zimě.

„Mám rád staré věci, kromě retro motorky vlastním taky spoustu starožitností a i v naší firmě tiskneme na 100 let starých strojích,“ říká Řehák, jehož firma vyrobila třeba speciální černý papír pro Madonnu nebo vánoční přání pro anglickou královnu Alžbětu II.

Poslechněte si další díl podcastu Forbes 30 pod 30, ve kterých vám postupně představujeme úspěšné lidi z letošního, už čtvrtého ročníku. Ten dnešní je o mladém podnikateli, který řídí tiskárnu na úpatí Řípu, jež jako jedna z posledních v Evropě používá techniku hlubotisku a vyrábí ruční papír.

Kromě vedení tradiční značky Bohemia Paper pracuje Adam Řehák taky na nové značce s nabídkou moderních tiskovin. Na té spolupracuje s designéry z Lift Off, kteří navrhují modulární batohy Naut, o kterých jsme už taky psali.

Další ze série podcastů o mladých a úspěšných z výběru 30 pod 30 najdete zde.