Anketa Podcast roku už zase klepe na dveře, letos již pošesté. A s ním i naše výzva vám posluchačům – máte podcasty z dílny Forbesu rádi? Dejte jim svůj hlas!

Pro svůj oblíbený podcast můžete hlasovat do 6. června na oficiálním webu ankety. Budeme rádi, když mezi pětici svých favoritů zařadíte i některý z těch, které vznikají v naší redakci. Vedle rozhovorů s různými hosty v rámci našeho Forbes Byznys Podcastu nabízíme i několik autorských pořadů.

Šéfredaktor Petr Šimůnek vede inspirativní rozhovory v Život je bohatý, šéfredaktor webu Forbes.cz Zdravko Krstanov rekapituluje splašené novinky ze světa trhů a investic v rámci Funny Money a šéfka naší lifestylové rubriky Anna Nosková si zve zajímavé osobnosti z oblasti kultury, módy nebo třeba gastronomie do Forbes Life!. A v podcastu Jak být lepší se bavíme s předními odborníky o zdraví, seberozvoji a work-life balance.

Vaše oblíbené podcasty nově najdete na Spotify, Apple Podcastech, Google Podcastech a na dalších platformách rozdělené v samostatných kanálech.

Život je bohatý

Úspěch, peníze a smysl. Když děláte něco smysluplného, přinese to úspěch i peníze. Zajímaví a úspěšní lidé o zajímavých a úspěšných věcech.

Mějte se dobře, a hlavně – něco pro to dělejte. Tohle je zkrátka Petr Šimůnek, jak ho znáte.

Forbes Byznys

Rozhovory s nejbohatšími lidmi Česka, nejúspěšnějšími českými podnikateli, ale i experty na ekonomiku. To je Forbes Byznys podcast, který se každý čtvrtek dotýká aktuálních ekonomických témat i toho, co teprve přijde.

Jak být lepší

Tohle je náš podcast o zdraví, seberozvoji a work-life balance (ano, tak jest!). S předními odborníky se v něm bavíme o tom, jak si zlepšit život.

A není lepší začít ničím jiným než odběrem vašeho oblíbeného podcastu z dílny Forbesu!

Funny Money

Tohle je váš nejoblíbenější finanční podcast, který se velmi brzy vrátí z kreativního sabatiklu plného sójových flat whitů na Bali. Funny Money jsou všude kolem nás. Neberou se tak vážně, ale pořád jsou o seriózních tématech (i když…).

Posluchači tohoto podcastu žijí podle kréda YOLO, ale opatrně. Je to zkrátka životní styl.

LIFE!

Skryté perly i příběhy zářivého úspěchu v odvětví kultury, gastra a všeho, co dělá život bohatým, přináší šéfka Forbesu Life a její kolegové každé úterý. Dozvíte se tu například, která oscarová producentka pracuje v cukrárně i jaký český návrhář odmítl stálé angažmá u Louise Vuittona.

Vítězové budou vyhlášeni 17. června během slavnostního galavečera. Forbes už vítězství v minulosti slavil – roku 2021 jsme získali cenu za byznysový podcast roku. Za vaši letošní podporu děkujeme!