Je to tak, drazí příznivci Forbesu. Zatímco se dříve běžně stávalo, že vám během týdne ve vaší oblíbené podcastové aplikaci přistálo i pět různých podcastů z naší dílny, dnes už je to minulostí. Naše podcasty jsme totiž rozdělili do samostatných kanálů.

Kdyby byl Forbes korporace, řekli bychom, že zlepšujeme zákaznickou zkušenost. My jen říkáme, že se vám pokoušíme dělat život snazší. Více smoooooooth.

Nově tak najdete váš oblíbený podcast samostatně na Spotify, Apple Podcastech, Google Podcastech a na dalších platformách. Jak asi tušíte, v této souvislosti na vás máme také malou prosbu.

Aby se váš život stal více smoooooooth, je třeba přihlásit oblíbenému podcastu odběr. K tomu bychom vás tímto tuze rádi vyzvali. Čili – dejte, prosím, odběr svému oblíbenému Forbes podcastu!

Pro lepší orientaci to jsou:

Život je bohatý

Úspěch, peníze a smysl. Když děláte něco smysluplného, přinese to úspěch i peníze. Zajímaví a úspěšní lidé o zajímavých a úspěšných věcech.

Mějte se dobře, a hlavně – něco pro to dělejte. Tohle je zkrátka Petr Šimůnek, jak ho znáte.

Funny Money

Tohle je váš nejoblíbenější finanční podcast, který se velmi brzy vrátí z kreativního sabatiklu plného sójových flat whitů na Bali. Funny Money jsou všude kolem nás. Neberou se tak vážně, ale pořád jsou o seriózních tématech (i když…).

Posluchači tohoto podcastu žijí podle kréda YOLO, ale opatrně. Je to zkrátka životní styl.

LIFE!

Skryté perly i příběhy zářivého úspěchu v odvětví kultury, gastra a všeho, co dělá život bohatým, přináší šéfka Forbesu Life a její kolegové každé úterý. Dozvíte se tu například, která oscarová producentka pracuje v cukrárně i jaký český návrhář odmítl stálé angažmá u Louise Vuittona.

Byznys

Rozhovory s nejbohatšími lidmi Česka, nejúspěšnějšími českými podnikateli, ale i experty na ekonomiku. To je Forbes Byznys podcast, který se každý čtvrtek dotýká aktuálních ekonomických témat i toho, co teprve přijde.

Jak být lepší

Tohle je náš podcast o zdraví, seberozvoji a work-life balance (ano, tak jest!). S předními odborníky se v něm bavíme o tom, jak si zlepšit život.

A není lepší začít ničím jiným než odběrem vašeho oblíbeného podcastu z dílny Forbesu!