skip to main content
Archiv vydání

Zářijový Forbes: Bubliny a vše podstatné o penězích v Investičním průvodci 2017

Vážení čtenáři, pozor!

Zacpěte si uši, teď to bouchne: Bum, Buum, BOOM! Možná ano, možná taky ne. Každopádně vy budete vědět víc, když si přečtete náš velký Investiční průvodce po rozjetém roce 2017. Co dělají a budou dělat akcie, reality, dluhopisy, bitcoiny a další bubliny? Vše podstatné o vašich penězích na 40 stranách zářijového Forbesu.

A pochopitelně mnohem víc – nejvlivnější Češi na sociálních sítích, zpověď lišáka, který vybudoval Karu, a kdo vydělává na tom, že v Česku nejsou lidi.BUBLINY – Investiční průvodce 2017 

Reklama

Jak si stojí nemovitosti, akcie, dluhopisy a kryptoměny. A jak vydělat na luxusních kabelkách, třech veteránech nebo investicích do průmyslových parků. Příběh o tom, jak se v Praze (ne)kupuje byt, proč nejbohatší Češi staví rezidence na pronájem a co říkají o cenách firem Martin Štefunko nebo Jozef Janov.


Lišák z Kary

Zdeněk Rinth ví všechno o kožešinách, kůžích a Kaře – značce, kterou vytáhl z krachu (a zapomnění), udělal z ní 400milionový byznys a teď uvažuje, jak ji posunout dál.


77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích

Facebook, Twitter, Instagram a YouTube. A Češi a Češky, kteří vás přes ně ovlivňují, baví i rozčilují. A také při tom slušně vydělávají. Kdo je kdo ve světě sociálních médií, ukazuje náš pravidelný zářijový žebříček. Plus 100 světových celebrit.

Zobrazit žebříček »


Liduprázdno

Lovci lidí v rauši, vězni bez zahálky a investiční žraloci v roli odborářů. Jak se projevuje největší sucho na českém trhu práce v novodobé historii.


Ondřej Kobza aneb Byznys jinak

Reklama

Ne všechno musí být o miliardách. Ondřej Kobza má svůj byznys plán založený na tom, že mění Česko k lepšímu. Naposledy se mu to podařilo se střechou Lucerny.


Restart

Když už vás to v práci nebaví… Ondřej Slačálek měl obvykle na vizitce napsáno něco jako projektový manažer. V Oskaru, Vodafonu, Raiffeisence i v PPF. Teď má tvrz. Jmenuje se Malešov, postupně ji opravuje a nově v ní rozjel pivovar.


CEO Talk – PepsiCo

Josef Neumann udělal z Pepsi nejdravějšího hráče na trhu, který šlape Kofole na paty, a z Česka pokusnou laboratoř, od níž se má učit celá Evropa.


Mít taky čas pro sebe

Šéf hodinek v říši Hublot navštíví během týdne i čtyři kontinenty a tvrdí, že věrnost je přepych, který si člověk prostě nemůže dovolit. Jean-Claude Biver a jeho svět TAG Heuer, Zenith či Omega.


VW Arteon, nebo Mazda MX-5 RF?

Vyberte si z našich testů.

My jsme každopádně rádi, že jste si vybrali Forbes. Tak nám napište, zda jste udělali dobře.

Petr Šimůnek


 

Reklama
Reklama