Shape of my heart, Fragile, Desert Rose…. Nejen tyto hity od anglického zpěváka světového formátu Stinga už za půl roku rozezní pražské Výstaviště. Sting se totiž stává hlavním lákadlem Prague Metronome Festivalu a Forbes bude u toho, je totiž mediálním partnerem celé akce.

„Jsme opravdu šťastní, že se nám podařilo získat Stinga pro Prague Metronome festival 2017 a že můžeme tuto radost sdílet se všemi fanoušky. Bude to zároveň Stingova česká festivalová premiéra a jsme nadšení, že to bude právě na Metronomu,“ říká hlavní dramaturgyně Barbora Šubrtová.

img_ondrej-szollos_100-1

Britský umělec, který stojí za zrodem kapely The Police, do Prahy přijede s aktuálním albem 57th & 9th. Na turné jej doprovodí tříčlenná kapela, včetně jeho dlouholetého kytaristy Dominica Millera. Toho na pódiu doplní bubeník Josh Freese a Rufus Miller na kytaru.

Vstupenky na Prague Metronome Festival, který proběhne od 23. do 24. června na pražském Výstavišti, je pro členy oficiálního fanclubu Stinga a pro přímo oslovené diváky minulého ročníku festivalu možné zakoupit od pátku 9. prosince.

Oficiální prodej pro veřejnost pak začíná od pondělí 12. prosince, v kterém budou lístky na dvoudenní akci nabízeny až do konce ledna za zvýhodněnou cenu 1690 korun, od února pak budou k dostání za 1890 korun.