Společnost Netflix se chystá otevřít svou první pop-up restauraci přímo v srdci Los Angeles. Příznivcům streamovací služby otevře Netflix Bites své brány 30. června v hotelu Short Stories.

Netflix bites bude nabízet tematická menu inspirovaná svými seriály. Ať už jste fanouškem Stranger Things a toužíte ochutnat menu s názvem Vzhůru nohama, nebo jste spíše nakloněni kulinářským požitkům, které si odbyly premiéru v seriálu Chef’s Table, pro každého se něco najde.

Netradiční koncept restaurace má v hostech vyvolat pocit, jako by vstoupili do světa populárních pořadů, kde fiktivní světy ožijí.

Netflix bites bude nabízet i speciální degustační menu, na jehož přípravě se podílejí šéfkuchaři z nejoblíbenějších kulinářských seriálů.

Lidé tak budou moci ochutnat jídlo od šéfkuchařů Curtise Stonea, Dominique Crenna, Ming Tsaie a Andrewa Zimmerna ze seriálu Iron Chef: Quest for an Iron Legend a také od Rodneyho Scotta a Ann Kim z už zmíněného Chef’s Table. Zapojí se i cukrář Jacques Torres, hlavní rozhodčí z Nailed It!.

V restauraci je ale potřeba také zahnat žízeň a příznivci platformy se proto budou moci také těšit na koktejly od mixologů, kteří vystupují v pořadu Drink Masters.

Co přesně ale bude v nabídce, to Netflix neprozradil ani nezveřejnil ceny.

Nebude to první pokus streamovací služby o živou konfrontaci s diváky. Loni Netflix uspořádal ples „Bridgerton“, pojmenovaný podle známého seriálu. Je to ale poprvé, co se firma vydává do restauračního byznysu.