Plánujete jít na skleničku? Udělali jsme pro vás výběr podniků, kde vám nalijí kvalitní pití a můžete tam vzít přátele, kolegy z práce, ale i stvrdit dobře probíhající byznys schůzku a přiťuknout si na budoucí spolupráci.

Public Interest, Praha

Pokud po půlnoci chcete zažít královskou aférku, zajděte do Public Interestu, který najdete na Starém Městě poblíž Vltavy. Alespoň tak (Royal Affair) se totiž jmenuje jeden z jejich nejznámějších drinků. Otevřeno mají až do tří, takže mixovaných nápojů stihnete v klidu vyzkoušet i víc.

Zavíračka: Ve 3:00 (kromě neděle)
Kde: Milosrdných 12, Praha 1

SKØG Urban Hub, Brno

Momentálně jeden z brněnských nejvíc hip podniků (a že jich tam najdete htodně). Přes den kavárna, večer bar, který nabízí skvělé víno i vlastní koktejlové menu barmana Jana Urbana. A když dostanete hlad, můžete si vybrat z vegetariánského menu a domácích koláčů.

Čtěte také: Vířivka, vůně cedru i hudba pod vodou. 7 tipů na wellness v Česku i za hranicemi

Zavíračka: V pátek a v sobotu ve 2:00 (ve všední dny do 1:00)
Kde: Dominikánské náměstí 187/5

Bokovka, Praha

Na rozdíl od dalších míst se, co se týče alkoholu, Bokovka zaměřuje pouze na víno. Kvalitní víno. Nemusíte mít ale obavy, že byste si nevybrali. Výběr vín má na starosti someliér Roman Novotný. Pokud nebudete mít dost ani po zavíračce, lahev můžete na místě i zakoupit a pokračovat doma.

Zavíračka: Po celý týden v 1:00
Kde: Dlouhá 37, Praha 1

L’Fleur, Praha

Máte rádi šampaňské a míchané drinky? Pak navrhujeme, abyste v tomto baru večer nejen zakončili, ale rovnou i začali. Na výběr budete mít z více než 20 signature koktejlů.

Zavíračka: Každý den do 3:00
Kde: V Kolkovně 5, Praha 1

Imago Mundi, Praha

Tento výjimečný prostor byste neměli minout ani před půlnocí. Pokud rádi chodíte na náplavku, zůstaňte tam o víkendu po farmářských trzích o něco déle a užijte si zázraky z mixologie na hausbótu. Můžete si ho také celý pronajmout, pozvat přátele (či kolegy) a vyrazit na plavbu po Vltavě.

Zavíračka: Na vyžádání lze otevírací dobu prodloužit
Kde: Náplavka, Rašínovo nábřeží

Hledáte kvalitní drinky a cool atmosféru? Tak kde jste?!

Příspěvek sdílený IMAGO MUNDI lounge&event space (@imagomundiprague),

Tolik náš výběr. Kam chodíte vy? Pokud máte pocit, že jsme váš oblíbený podnik vynechali, napište nám ho do komentáře na Facebooku. Třeba se v něm někdy potkáme!