skip to main content

I last minute Ježíšek může mít styl. Pět tipů na vánoční dárky pro opozdilce

Nechávat si nákup nadílky pod stromeček na poslední chvíli je adrenalinová kratochvíle mnohých z nás. Možná jste se letos poučili a vše jste pořídili s dostatečným předstihem online. Pokud ale vaše skrýš na dárky zeje prázdnotou, nikdy není pozdě to napravit.
Tady je pět tipů na vánoční dárky, které můžete pořídit okamžitě.
Reklama
 
Kniha Václava Havla Antikódy, bibliofilní vydání
Srdce každého sběratele knih zaplesá, až uvidí tuto publikaci. Na světě je jich jen 150 a v designovém knihkupectví Kavka Books mají tu s pořadovým číslem 138. Je vázaná v kožených deskách, doprovázená litografií Štěpána Tótha.

Cena: 7990 korun
Poukázka do degustační restaurace Benjamin Fine Dining
Druhá restaurace Štěpána Návrata patří k těm, které by na české gastro mapě výrazně chyběly, kdyby náročnou situaci spjatou s vládními nařízeními nepřežily. Musíme věřit, že bude líp – a podpořit podniky, které teď potřebují naši lásku ještě o něco více než předtím. Pokud navíc pořídíte od Benjamina voucher na degustační menu, platný do 30. června příštího roku, získáte láhev šampaňského zdarma.

Cena: 3790 korun bez vinného párování
Reklama
Tip partnera
Krásné spodní prádlo z Le Chaton potěší
Dárkový poukaz v libovolné hodnotě na nákup spodního prádla, plavek a dalších krásných kousků vždy potěší a nikdo nepozná, že byl pořízen na poslední chvíli. V elektronické podobě ho můžete koupit i na Štědrý den. 
LeChaton.cz,
cena: v libovolné hodnotě
Pokojová rostlina od Hænke
I když věříme, že v následujícím roce budeme doma o něco méně než v tom letošním, interiéry je třeba kultivovat. Se stylovou pokojovou rostlinou to jde velmi snadno, navíc se jedná o univerzální dárek, který potěší víceméně kohokoliv. V Hænke vám na zelené přátele v květináči vystaví i voucher do 24. prosince.

Cena: od 200 korun
Miska od InAugust&Co.
Tvůrčí i partnerské duo Karolína Stryková a Teodorik Menšl tvoří drobné, ale velmi půvabné předměty denní potřeby. Jejich nově otevřený obchod pod názvem InAugust&Co. najdete v pražské Eliášově ulici a nezklame vás, ani když se sem přiřítíte den před Štědrým dnem.

Cena: od 760 korun
Roční předplatné magazínu Forbes
Předplaťte sobě a svým blízkým nejoptimističtější časopis v Česku. Forbes můžete číst kdykoliv a kdekoliv chcete. Za jednu cenu získáte tištěný magazín i jeho digitální verzi. 
DarujForbes.cz,
cena: od 1099 korun
Svíčka od Chapel Factory
V parfémovém concept storu Myskino prodávají svíčku pod názvem Kadidlo tří mudrců. Voní po květinách i pryskyřici a ztělesňuje onen sváteční klid, který potřebujeme na konci tohoto roku zažít. Věnujte proto tuto svíčku někomu, kdo pro koho je kontemplace tou nejvzácnější komoditou.

Cena: od 1450 korun
Reklama
Reklama