Hledáte strojek, který vám umožní rychle, zbavit se nechtěných chloupků pohodlně a bezpečně? Na pomoc přichází Shav, zařízení, které změní péči o intimní partie každého muže. Seznamte se s inovací na trhu holicích strojků.

Hladkou pokožku v intimních partiích si přeje velká část mužů i jejich partnerek. Existuje mnoho různě účinných způsobů, jak se zbavit nežádoucího ochlupení. Pokud si holení intimních partií spojujete s nepohodlím, pořezáním, zarůstajícími chloupky, a ještě hůře s bolestí – Shav přináší řešení.

Inovativní zařízení mužům umožňuje důkladně a bezpečně oholit intimní partie, aniž by k tomu potřebovali tradiční holicí potřeby. Má několik funkcí, které jej odlišují od běžných holicích strojků. Proč byste se tedy měli rozhodnout pro Shav?

Bezpečné holení bez pořezání – technologie CutFree

Intimní oblast u mužů je velmi citlivé místo, které lze snadno podráždit. Pořezání, poškrábání nebo jiné poškození pokožky jsou postrachem holení těchto partií. S pomocí ale přichází Shav, díky kterému můžete na bolest a nepohodlí definitivně zapomenout. A to díky inovativní autorské technologii CutFree v zařízení, která je zároveň zárukou účinnosti a přesnosti při používání.

Holicí strojek je navíc vybaven keramickými čepelemi, vyznačující se trvanlivostí a lepší odolností proti poškození ve srovnání s tradičními čepelemi. Jejich keramický povrch je mnohem hladší, takže s Shav zapomenete na podráždění intimních partií při holení.

Snadno použitelný holicí strojek

Shav sází na jednoduchost, bez různých funkcí a tlačítek, které jsou pro nás nepochopitelné a jednoduše zbytečné.

Stačí si vybrat správnou čepel (dva nástavce jeden a půl milimetru a tři milimetry) pustit se do práce. Jedno nabití stačí na 90 minut používání. Další výhodou Shav je osvětlení oblasti holení vestavěným světýlkem – u tak těžko dostupných míst, jako jsou intimní partie, je dokonalou podporou.

Vodotěsnost – zbavte se nežádoucích chloupků ve sprše

Holicí strojek Shav můžete používat pohodlně a bezpečně i ve sprše. Holení ve sprše má několik výhod. Teplá voda ze sprchy otevírá póry pokožky a změkčuje chloupky, což usnadňuje holení a snižuje riziko pořezání.

Tento typ holení přispívá i k omezení používání kosmetických přípravků, gelů nebo pěn na holení. Shav se bez nich skvěle obejde. Holení v takových podmínkách je nejen mnohem jednodušší, ale také vytváří méně nepořádku. Úklid po holení tak bude o poznání příjemnější.

A co víc, čepele Shav se snadno čistí pod tekoucí vodou, čímž udržíte nástroje pro péči o intimní partie hygienicky čisté.

Všestranný nástroj, který změní vaši péči o tělo

Přestože je Shav určen pro péči o intimní partie, lze jej použít i na obličej, podpaží, hrudník nebo břicho. Jedná se o všestranný nástroj, který usnadní a zpříjemní proces holení intimních partií, který je často spojován s nepříjemným procesem.

Vysoce propracovaný výrobek je dodáván s designovou dokovací stanicí, kterou nemusíte schovávat ve skříních. Komfort zvyšuje i LED displej s indikátorem baterie zobrazujícím aktuální informace o nabití.

Výběr správného modelu holicího strojku může zajistit bezpečnost a pohodlí při holení, a také účinně chránit před pořezáním a podrážděním pokožky. Tento typ péče vám zvýší sebevědomí a Shav vám s tím rád pomůže.