skip to main content
Technologie
BrandVoice jsou speciálně označené články a další typy obsahu, které připravuje kreativní studio Forbes BrandVoice Lab ve spolupráci s obchodními partnery. Jejich cílem je informovat o zajímavých produktech a tématech a propojit partnery se čtenáři. Pokud se chcete o BrandVoice dozvědět více, napište na jana.viskova@forbes.cz.

Jsme v oboru, který teď frčí. Nenápadný globální lídr z Česka se chystá na rychlý růst

6 minut čtení

Trojice absolventů kybernetiky vybudovala v Česku globální firmu, která je jedničkou na světovém trhu. ComAp pomáhá nemocnicím, bankám, dolům, vědcům i celým zemím, aby měli dost energie. A teď se chystá na další zásadní růst.

Víte, my jsme nejradši, když se o nás vůbec neví. To shodně říkají majitelé české firmy ComAp Libor Mertl a Martin Málek a člověk jim musí nechat, že se jim to celkem dobře daří. Ačkoli vybudovali z Prahy firmu s dvoumiliardovým ročním obratem, která je navíc světovou jedničkou ve svém oboru, nepatří zrovna k profláknutým jménům českého byznysu.

Je načase to změnit, ostatně právě teď stojí tenhle podnik s třicetiletou historií na začátku nové éry. Éry, která by měla být ve znamení dalšího rychlého růstu a rozvoje.