Když zrovna nepracuje na nové kolekci oblečení, ráda tráví čas s dobrou knihou a sklenkou bílého vína. Pro inspiraci a odpočinek si zaletí do Maroka a náladu jí téměř vždy zlepší hudba skupiny Rufus. V režimu Out of Office tentokrát poznáváme nadějnou českou návrhářku, která se svou značkou Vaclav Fashion Brand dobývá trhy v New Yorku a Londýně: Lucii Václav.

Můj osobní styl v oblékání
Můj styl se většinou odvíjí podle nálady. Převažují optimistické a výrazné barvy, vzory a zajímavé střihy. Ráda oblečení vrstvím. Miluju kabáty. V případě oblékání mi heslo „more is more“ není cizí.

Věřím, že móda je především o sebevyjádření a měla by to být zábava a radost. Co se týče značek, líbí se mi kombinovat oblečení z mojí produkce s vintage nebo jiným nezávislým designérem a kvalitní kabelkou.

Místo, kam nejraději cestuji
Z Evropy mám ráda Paříž a Milán a to především kvůli práci. Z vyloženě volnočasového cestování jsem si oblíbila Buenos Aires a Marrákeš. Obě tato místa v sobě mají takovou dekadentní nostalgickou eleganci a energii vycházející z jejich bohaté historie.

Hudební album, po kterém vždy ráda sáhnu
Na poslech mě teď hodně baví skupiny Rufus du Sol nebo Cigarettes After Sex.

Oblíbený suvenýr z cest, který jsem si přivezla
Zážitky!

Předmět, bez kterého nemůžu být
Sluchátka.

Nejlepší kniha a podcast
Knihy miluju. V poslední době jsem přečetla vše od Michela Houellebecqa a Harukiho Murakamiho. Z podcastů toho poslouchám také hodně a je to většinou mix. Zajímá mě aktuální dění, psychologie, zdravý životní styl a rozhovory se zajímavými lidmi z oborů, které jsou pro mě cizí.

V mé lednici vždy najdete
Krémy. Pak čerstvou zeleninu, ovoce a taky by neměla chybět lahev dobrého bílého vína pro případ, že přijde návštěva nebo je čas na klidný večer s knihou.

Poslední věc, kterou jsem si koupila na sebe
Naposledy jsem si koupila vintage denim Dior Saddle Bag ještě z éry, kdy byl kreativním ředitelem enfant terrible pařížské haute couture, John Galliano. 

Předmět, se kterým se nikdy nerozloučím
Perlové naušnice po babičce. Mají pro mě velkou sentimentální hodnotu.

Film nebo kulturní akce, která mě v poslední době obohatila a donutila se zamyslet
Z filmů, které jsem viděla v poslední době, mi v paměti výrazně utkvěl Stutz. Pobavil mě také Trojúhelník smutku.