skip to main content
BrandVoice
BrandVoice jsou speciálně označené články a další typy obsahu, které připravuje kreativní studio Forbes BrandVoice Lab ve spolupráci s obchodními partnery. Jejich cílem je informovat o zajímavých produktech a tématech a propojit partnery se čtenáři. Pokud se chcete o BrandVoice dozvědět více, napište na jana.viskova@forbes.cz.

Kancelář, park, hub, kavárna. Kde byste měli pracovat právě vy?

Je pro vás hlučný open space, kde o interakci s kolegy není nouze? Vaše vlastní kancelář, kde máte dostatek soukromí? Nebo nemáte rádi kancelář vůbec a raději byste měli zvolit dobrodružství v podobě digitálního nomádství? Zkuste si kvíz, který připravila redakce Forbesu ve spolupráci s Microsoftem, a zjistěte, kde byste měli pracovat!

A mimochodem – věděli jste, že 3. listopad je Dnem práce odkudkoli? Nezapomeňte se tedy výsledkem kvízu pochlubit pod hashtagem #takpracujuja.


Výsledky soutěže

Čtěte také: Reportáž s výsledky soutěže

Do 30. listopadu probíhala soutěž, ve které jste nám posílali tipy na místa, kde se nejlépe pracuje vám – místa, kde se dá pracovat mimo kancelář, lze se tam jakkoli připojit k internetu, je tam nějakým způsobem motivující prostředí a co nejvíce dalších podmínek příznivých pro úspěšnou práci.

Porota vybrala jako dva vítězné tipy tyto dva:

Kateřina Dvořáková

Doporučuje: Cafedu – Škrétova 490/12, Praha 2
Proč? Protože tam můžu zůstat i přes noc! Tedy když mám super nápad, tak nemusím přerušovat tok svých myšlenek a nemusím se potácet domů.

Kateřina od nás získává zlatý Dell Inspiron 13z Touch s Windows 10.

lenovopc

Lukáš Uher

Doporučuje: Lavička u poutního kostelíku Skalka (nad Mníškem pod Brdy)
Proč? Je to krásné a motivující prostředí. Když tam sedíte, úplně Vás to naplňuje energií, kterou poté dáváte do svých/klientských projektů. Je zde rychlý mobilní internet a kousek je i „bufet“, kde si koupíte výborný buřt a můžete si jej sám opéct na ohni. Je zde čistý vzduch brdských lesů, takže pro pražáky je to naprosto ideální (i co se dostupnosti týká).

Lukáš od nás získává multidotykový Acer Aspire Switch Alpha 12 s klávesnicí, také na desítkách.

lenovopc


Partnerem kvízu a soutěže je Microsoft, protože díky moderním technologiím konečně může každý pracovat, kde mu to vyhovuje a kde dokáže dosáhnout nejlepších výsledků. Více na microsoft.cz/odkudkoli.