skip to main content

Když hudba udeří jako blesk a zasáhne vás z čista jasna.

Rest a celý label Ty Nikdy se snažím průběžně sledovat. Je mi sympatický prakticky všechno co se vydá, ale nemůžu říct že něco z toho na mě někdy udělalo tak silný dojem jako poslední Restovo deska Restart. Lidi teď budou namítat že to je stará škola a že to není nic výjimečného a průlomového a budou mít pravdu, ale jen protože ne všichni se s tou deskou dokážou ztotožnit. Já za poslední dva roky prožívám taky svůj vlastní velký restart.

Takže mi pak stačí mít 4 nové songy které jsem schopný poslouchat klidně celý týden, vždy a všude. No a teď se to opět stalo a chci se s Vámi podělit o tři vzácné skladby, které mě v poslední době zasáhly.

Reklama

Vidim svět a lidi kolem sebe úplně jinak a hlavně sám sebe chci vidět úplně jiným člověkem. Je to dlouhý a složitý proces, boj sám se sebou a se svými “démony” je asi nejtěžší úkol který nám život dal. Ten komu se to povede dokáže žít šťastný a naplněný život a já to z té Restovo desky cítím.

Je to dlouhý a složitý proces, boj sám se sebou a se svými démony je asi nejtěžší úkol který nám život dal.

Byla z něj cítit změna a snaha dělat věci jinak, ale pořád být věrný sobě a svému publiku. Viděl jsem pár jeho vystoupení a samozřejmě jsem slyšel všechny důležité tracky které vyšly. Nikdy jsem tomu ale nedával takovou pozornost jako teď. Nová deska Restart je skvělá, je čistá a upřímná. Aby jste si doplnili celý ten zážitek musíte taky začít sledovat Resta na instagramu, ten člověk hodně sportuje, dobře se stravuje, jde mladým lidem příkladem a motivuje ostatní.

Buď ale občas i netrpělivý

Reklama

Při prvním poslechu této věci jsem se dobře pobavil, pěkná melodie a zajímavý koncept skladby. Nepřidával jsem tomu žádnou velkou váhu. Jenže odkazy na tenhle klip zaplavily internet. Bylo to všude a tak jsem začal tušit, že mi něco uniklo a taky jo. Je to pravděpodobně nejvíc geniální videoklip co jsem v posledních letech viděl. Musíte se v něm zaměřit na to co se děje okolo a ne to co se Vám snaží interpret ukázat. Dohledejte dobrý rozbor lyriky, protože sice text je jednoduchý, ale je nabitý odkazy na události a momenty které lidi mimo spojené státy nemají šanci moc pochopit. Video a obsah textu dávají dohromady neskutečný koncept a odhalení dnešní doby a všemi milované Ameriky.

86 % hudebníků není spokojeno se svým platem

Zatímco nám cpou samé rozptýlení a snaží se odpoutat naší pozornost, se všude odehrávají ošklivé události které se někteří lidé snaží ututlat a zamést pod koberec. Neděje se to jenom v Americe, vidíme to denně i u nás. Pravda vyvolává v lidech strach a strach motivuje lidi k činům a činy vedou ke změnám. Co můžeme dělat když pro některé skupiny lidí nejsou žádné změny žádoucí. Tento úžasný track je jako oáza ve vysušené poušti. A potom co jsem to viděl víckrát a pochopil jednotlivé momenty v textu, tak jsem nesmírně rád jak skvěle se to šíří dál a dál. Po dlouhé době něco co má opravdový smysl, má i zasloužené uznání a jak vidíte šlo to i bez polonahých holek a drahých aut v záběru.

Video a obsah textu dávají dohromady neskutečný koncept a totální odhalení dnešní doby a všemi milované Ameriky. Zatímco nám cpou samé rozptýlení a snaží se odpoutat naší pozornost, se všude odehrávají ošklivé události které se někteří lidé snaží ututlat a zamést pod koberec. Neděje se to jenom v Americe, vidíme to denně i u nás. Pravda vyvolává v lidech strach a strach motivuje lidi k činům a činy vedou ke změnám. Co můžeme dělat když pro některé skupiny lidí nejsou žádné změny žádoucí. Tento úžasný track je jako oáza ve vysušené poušti. A potom co jsem to viděl víckrát a pochopil jednotlivé momenty v textu, tak jsem nesmírně rád jak skvěle se to šíří dál a dál. Po dlouhé době něco co má opravdový smysl, má i zasloužené uznání a jak vidíte šlo to i bez polonahých holek a drahých aut v záběru.

Reklama
Reklama