skip to main content
Forbes Podcast
BrandVoice jsou speciálně označené články a další typy obsahu, které připravuje kreativní studio Forbes BrandVoice Lab ve spolupráci s obchodními partnery. Jejich cílem je informovat o zajímavých produktech a tématech a propojit partnery se čtenáři. Pokud se chcete o BrandVoice dozvědět více, napište na jana.viskova@forbes.cz.

Konzervy pro psy, kočky a nově i lidi. Nestíháme vyrábět, říká majitel Alemar Food

Konzervy pro psy, kočky a nově i lidi. Nestíháme vyrábět, říká majitel Alemar Food

Český výrobce masových konzerv bez jakékoli chemie pro psy a kočky Alemar Food má po šesti letech existence velké plány. Firma ročně roste o pětinu a mohla by růst násobně. V tom jí ale zatím brání nedostatečné výrobní kapacity.

„Abych to obrazně přiblížil, potenciál trhu si představte jako pět tatrovek s pískem. Naše kapacity ovšem představují jen jedno kolečko, kterým na trh vše musíme vozit,“ říká v dalším BrandVoice podcastu zakladatel skupiny Martin Košťál.

Hostem BrandVoice podcastu byl zakladatel Alemar Food Martin Košťál (vpravo).

A k tomu má Alemar Foodu pomoci i zbrusu nová oblast podnikání. „Nedávno jsme oficiálně získali povolení k prodeji konzerv pro lidi. Vzniká tak zcela nová značka Bistro Gusto, která bude nabízet potraviny z kvalitního přírodního masa bez chemických aditiv,“ těší se ¨Košťál.

Jak upravit maso, aby vydrželo dlouho i bez chemických aditiv? Chce Martin Košťál s Alemar Food expandovat do dalších zemí? A věděli jste, že Česko je na evropské špici, pokud jde o počet registrovaných psů na hlavu? To vše jsme rozebrali v podcastu.