Je to jako malá dovolená říznutá výletem strojem času. Řeč je o místech, kde budou hýčkat vaši pleť a zároveň vyřeší problémy s pigmentací, špatnou kvalitou nebo s předčasným stárnutím.

Představujeme nová nebo méně známá místa nejen v Praze, kde zažijete špičkové kosmetické ošetření, dostanete spoustu skvělých rad pro domácí péči a nakoupíte přípravky prémiové kvality.

Biologique Recherche, Na Švihance, Praha

Málo se ví, že tato oblíbená francouzská značka poskytuje svoji péči v desítkách salonů po celém Česku. Jedno místo je ale ještě o něco výjimečnější než ostatní.

Biologique Recherche Lounge, která se v září poprvé otevřela veřejnosti, nabízí luxusní měsíční program péče o pleť Haute Couture. Dostanete tu nejen ošetření přesně pro vaši pleť, ale ve Francii vám také namíchají produkty přímo na míru. Půjde o jediné místo v Česku a na Slovensku, kde bude taková služba dostupná.

Klara Rott The Spa, Senovážné nám. 976/31, Praha

Pokud se jen trochu pohybujete na internetu a sociálních sítích, nemohla vás informace o nově otevřeném hotelu Andaz v Praze minout.

Už méně se ale mluví o tom, že v jeho suterénu najdete Klara Rott The Spa, které nabízí kromě sauny a páry také exkluzivní obličejové a tělové rituály či masáže, vždy prováděné výhradně jen funkčními bio produkty této české značky. Řada z nich navíc vznikla speciálně pro klienty hotelu a spa. Náš tip? Liftingová masáž obličeje, která vás okamžitě rozzáří a omladí o pár let. 

Divine Spa, Klicperova 496, Liberec

Kosmetické přípravky Cosmedix milují i ženy jako Victoria Beckham, Kim Kardashian nebo Rosie Huntington-Whiteley. Nadchly je čistými přírodními ingrediencemi, jejichž maximální účinek zajišťují technologie oceněné Nobelovou cenou.

Od loňského roku je tato značka i v Česku, a to díky Pavlíně Vašákové, která je zároveň zakladatelkou Divine Spa v Liberci. Tady si zároveň můžete ošetření těmito přípravky vyzkoušet.

Ava Spa, Veleslavínova 1098/2a, Praha

Ava Spa v pražském hotelu Four Seasons je osvědčenou stálicí, stejně jako jedna z kosmetických značek, s nimiž tu pracují – produkty Swiss Perfection jsou oblíbené pro svůj opravdu intenzivní účinek.

A přesně takové je i nové ošetření, které tu nabízejí. Jmenuje se Cellular Hydrating Rejuvenation a cílí na vrásky, napravuje ztrátu hydratace, s níž se většina z nás po létě potýká, a také vyhlazuje a sjednocuje strukturu pleti.

Přípravky s enzymy a proteiny urychlují regeneraci buněk a dodávají pokožce kyslík. Okamžitý výsledek, který ještě zintenzivňuje masáž speciálním elektrickým přístrojem, je srovnatelný s některými neinvazivními estetickými zákroky.

Vavavoom, Radnická 9, Brno

Věděli jste, že Vavavoom už není jen nejlepší parfumerie v Brně, ale také kosmetický salon, který využívá přírodní kosmetiku Susanne Kaufmann? Jeho útulné prostory najdete přímo v patře butiku.

Kosmetické procedury jsou zcela v souladu s filozofií značky Susanne Kaufmann, která se soustředí na propojení nejnovějších vědeckých poznatků i tradičních postupů čínského léčitelství. Ošetření jsou navíc navržena tak, aby maximalizovala účinky použitých přípravků. A navíc si při nich skvěle odpočinete, protože součástí je i hloubková masáž obličeje, která rozjasní, zkrášlí a omladí.