Restaurace ´All you can eat´ už znáte, ale co takhle neomezené létání na celý měsíc? Letecká společnost Surf Air, která doteď působila jen v Kalifornii a Nevadě, zavádí členství neomezeného létání mezi vybranými destinacemi také v Evropě.

Pokud je pro vás Surf Air neznámý podnik, třeba vám napoví jeho umístění na 27. příčce v seznamu slibných amerických společností za minulý rok podle tamního Forbesu.

Od října tak budete moci létat mezi londýnským letištěm Luton, Cannes, Ženevou a Curychem a měsíční členství vás vyjde na zhruba 80 tisíc korun. Mezi těmito destinacemi bude Surf Air létat každý den, o víkendu se však dostanete pouze na Ibizu, kam nabízí pravidelné víkendové lety. Ale to snad vadit nebude, ne?

Čtěte také: Průvodce pro začátečníky: jak si vybrat soukromé letadlo

V Kalifornii se zákazníky společnosti za tři roky stalo 3 tisíce lidí a důvodem je například také to, že se po vašem příjezdu na letiště postarají o vaše auto, které si po příletu zase můžete vyzvednout krásně umyté.

Díky tomu, že není Surf Air komerční linkou, navíc nemusíte k bezpečnostní kontrole a ušetříte tak třeba dvě hodiny. Podrobné bezpečnostní kontrole vás totiž vystaví už při vašem členském vstupu, půjdete tedy rovnou k privátnímu terminálu.

Odradit by vás sice mohla méně přísná bezpečnostní pravidla než při klasických letech, ale pokud se létat nebojíte, za rok se můžete těšit na další členské lety do Dublinu, Paříže, Amsterdamu a Barcelony.