skip to main content
Nemovitosti

Luxus pod horami. V Černém dole roste rezidenční komplex s wellnessem

Neutuchající zájem o nemovitosti a snižující se počet příležitostí ve městech přivádí developery do nových lokalit. Luxusní rezidenční projekt momentálně vyrůstá na okraji Krkonošského národního parku. Royal Apartments Aurum tu buduje apartmány s rozlehlým wellnessem.

Za projektem v obci Černý Důl, který nabídne přes pět desítek kompletně zařízených bytů o velikosti 1+kk a 2+kk, stojí miliardová Neeco Group. Globální skupina pochází původně z Česka.

Resort Aurum, jehož součástí jsou i dva hotely, začala Neeco stavět na začátku loňského roku se záměrem vybudovat v Černém Dole největší wellbeing zónu regionu.

Budoucí majitelé apartmánů, ať už si je pořídí k vlastní rekreaci, nebo na investici, budou mít k dispozici kromě moderních restaurací a barů také vnitřní bazén, sauny, vířivky, masážní a kosmetický salon, outdoorové sportoviště či kardio a crossfit prostory.

Reklama

Na více než milionu metrech čtverečních, které skupina v oblasti vlastní, se budou výhledově realizovat další projekty včetně roubenek. Dosud Neeco proinvestovala v resortu přes šest set milionů korun. V následujících letech by se ale celkové investice měly vyšplhat až na několik miliard korun.

„Nechceme být developerem, který nemovité věci rozprodá a přesune se dál. Tenhle projekt je pro nás osobní záležitost. Spojuje se tady láska k horám a čistému horskému prostředí, podpora zdravého životního stylu a chuť dlouhodobě lokalitu rozvíjet a starat se o ni,“ tvrdí David Pátek, majitel skupiny.

Prodej apartmánových jednotek o velikostech od 28 do 60 čtverečních metrů, jež budou hotové v létě 2023, už probíhá. Na starost ho má realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.