Vypadá to, že nedávno uvedená kožená a prošívaná sluchátka od Chanelu za 7200 dolarů nebyla dost high-fashion. Žádný problém, u Dolce & Gabbana ta svá pokryli jemným kožíškem a perlami.

Značka Dolce & Gabanna se spojila s americkým výrobcem luxusních sluchátek Frends – a svým zákazníkům připravila třpytivá sluchátka v červené, zelené a zlaté barvě.

Myslím, že nejúžasnější jsou tato zelená, vyrobená z jemné kůže nappa, pokrytá krystaly Swarovski a perlami a to vše doplněné bohatou liščí kožešinou. Cena v předprodeji je zatím na Moda Operandi těsně pod osmi tisíci dolary. To je zhruba 200 tisíc korun.

sluchatka 3 done

I tato červená sluchátka jsou z nappa kůže a s krystaly Swarovski i perlami, ale bez kožešiny. Stojí 7095 dolarů (na mole se ale objevila i varianta s liškou, takže i ta bude k dispozici).

sluchatka 2 done

Pokud vám nestačí ani jedna z těchto sluchátek, ale chcete něco, co vás bezpečně odliší od všech ostatních, D&G ještě nekončí. Nabízí i zlatá sluchátka, která vypadají jako nádherný diadém. Můžete v nich jít i na královský bál a cestou se přitom skvěle bavit se svou oblíbenou hudbou (jsou kompatibilní s iPhony).

sluchatka 1 done

Podle Moda Operandi budou všechna tato sluchátka v prodeji od 20. července do 30. října.


Čtěte také:

Louis Vuitton má v Praze nový obchod. Tady je 5 zajímavostí nejen pro shopaholiky

Od Popelky ke Gordonu Gekkovi: devatero filmových bot, které ovlivnily módu