skip to main content

Lyže od Chanel, snowboard od Dioru. Lyžařská sezona může být plná luxusu

Ne jak, nýbrž v čem. To je, oč tu běží, alespoň v Aspenu, Gstaadu, Courchevelu, Megèvu a dalších honosných zasněžených střediscích, kde ve své bundě Moncler a kašmírovém svetru od Loro Piana popíjejí horké nápoje ti nejmocnější – a zároveň nejstylovější.


Jak vypadají ty nejluxusnější produkty na hory?


Lyžařská kombinéza, Fendi

Cena: 81 800 korun

Ztělesnění setkání dvou světů: tradičního italského luxusu a funkčního sportovního oblečení. Je vyrobena z udržitelného materiálu Econyl, samozřejmostí je tu také voděodolnost a prodyšnost.


Sněhule Chloé x Moon Boot

Cena: 15 tisíc korun

I zde se jedná o netradiční spojení, kdy legendární značka sněhulí, která je na trhu už od roku 1978, vytvořila společný model s francouzským módním domem, známým pro svou městskou eleganci. Výsledkem jsou boty, které udrží nohu v teple až do teploty minus 35 stupňů Celsia, ale v designu, co konvenuje pařížské uhlazenosti.


Snowboard, Dior

Cena: 180 tisíc korun

Legendární francouzský módní dům se spojil se švýcarským výrobcem lyží a snowboardů AK a na světě je technicky dokonalé „prkno“ v rozměrech 156 cm, se kterým pokoříte nejen sjezdovky, ale také uděláte hodně parády, když se o něj budete nonšalantně opírat (zespodu je totiž vyobrazeno oranžové logo Dior).


Lyžařské boty, Louis Vuitton

Cena: 35 tisíc korun
Reklama

Obyčejné přezkáče? Nic pro módemany, pro které je sjezdovka jen zmrzlé přehlídkové molo. Louis Vuitton si to dobře uvědomuje a uspokojí jejich potřeby rovnou dvěma barevnými variantami.


Lyže, Chanel

Cena: info o ceně v butiku

Před dvěma lety dnes už zesnulý Karl Lagerfeld uspořádal přehlídku Chanel, kdy pařížské Grand Palais přeměnil do zimní pohádkové krajiny. Od té chvíle se lyže Chanel staly velmi žádaným horským doplňkem i pro ty, kteří jinak holdují polehávání na pláži. Okamžitě se vyprodaly a na sjezdovce s nimi pózovaly sestry Kardashianovy. Když budete mít štěstí, dají se sehnat na některé z re-sale platforem s luxusním zbožím.


Kašmírový svetr, Loro Piana

Cena: 100 tisíc korun

Loro Piana, to je synonymum pro nadýchaný kašmír, jemný i hřejivý zároveň. Unisexová záležitost, kterou může mít jeden člen rodiny, ale půjčovat si ten svetr budou mladší i starší generace rozličného pohlaví.


Kašmírová čepice, Hermés

Cena: 10 600 korun

Nejluxusnější módní dům na světě (který ovšem tuto nálepku důsledně popírá) přichází s produkty do mrazu. Najdete mezi nimi nejen model kabelky Birkin s kožíškem, ale také kašmírovou čepici, kterou využijete na horách i ve městě.