V roce 1992 odešel studovat do Ameriky a už se nevrátil. Místo toho si vybudoval kariéru ve společnostech HBO, Netflix a YouTube. Robert Kyncl má v posledně jmenované na starosti obsah a byznys okolo něj a je tak nejvýše postaveným Čechem v internetovém světě. Z poslíčka ve filmové agentuře se vypracoval na muže, kterého zná celý Hollywood. Bez přehánění – Kyncl totiž za YouTube vyjednává s největšími filmovými a nahrávacími studii i největšími hvězdami showbyznysu.

V lednovém Forbesu máme s Kynclem velký rozhovor – v tomhle článku se můžete podívat na jeho pracovní i osobní život z trošku jiného úhlu. Skrz jeho instagramový profil. Víc si o Kynclovi ale můžete přečíst tady.


 • Kyncl před odchodem do USA závodně lyžoval, teď ale běžky vyměnil za sjezdovky a užívá si na nich třeba ve vyhlášeném coloradském středisku Aspen.

I wish!

Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • Časté cesty do zahraničí patří k práci Kyncla – téhle zvláštní situace, která by se dala nazvat hledání wi-fi signálu, si všimnul na Kubě.

Getting online in Cuba…by hanging out by some special place that has wifi and you get your hands on a login code.. Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • „Většinou se potkávám s lidmi, kteří vedou velká filmová a nahrávací studia, ale ano, občas se člověk potká i s nějakou celebritou,“ říká v rozhovoru Kyncl s tím, že ho na své koncerty často hvězdy showbyznysu zvou. Tady je na snímku se svými dcerami a zpěvačkou Taylor Swift.

😉

Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • Hollywood, to jsou i filmové a seriálové premiéry. Tady je s dcerami na úvodním promítání romantické komedie Papírová města.

Paper Towns Live Stream event Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • V první řadě na koncertě RnB zpěváka Akona.

Akon

Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • Na koncertě Madonny.

Madonna Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • Do první řady hned vedle hřiště se na NBA nepodívá jen tak někdo. Buď potřebujete utratit hodně peněz za VIP vstupenku, nebo mít ty správné konexe. Takhle vypadá basketbal zblízka v losangeleském Staples Center.

 

 • Kyncl si v Londýně vyfotil „svoji“ reklamu na doubledeckeru.

Just another day in London traffic Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • Coldplay zblízka (frontman Chris Martin)

 

 • Na výletě v brazilském Rio de Janeiru.

Flying over Rio Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),

 

 • Se zakladatelem GoPro Nickem Woodmanem (vlevo), který nedávno na veletrhu CES, kde vystupoval i Kyncl, oznámil, že firma bude vyrábět kameru, která dokáže natáčet video ve 360 stupních.

Thanks @scooterbraun @nickwoodman1975 and @chrismilk for joining me on stage at CES!

Fotka zveřejněná uživatelem Robert Kyncl (@rkyncl),