První dávka pomoci proti vaší podzimní depresi je tady a jmenuje se ForbesLife. Časopis, který jsme vymysleli tak, aby vám pomohl zahnat chmury z lezavé, hnusné zimy, ze vstávání do tmy a tak. Časopis, který tentokrát není o vydělávání, ale o povrchním a dekadentním utrácení peněz.


GRANDE PAOLO. Svůj recept na dolce vita ve velkém rozhovoru prozradí Pavel Nedvěd. Ze hřiště to dotáhl až do vedení klubu a fotbalové šílenství kolem něj ještě neutichlo, naopak. Přečtěte si, jak se podílí na chodu mašiny jménem Juventus Turín, a jestli se plánuje vrátit do Česka.

forbes_life_podzim2015


DRINK ZA VŠECHNY PRACHY. Tohle byl svého času nejdražší koktejl na světě. Jmenuje se Manhattan Exclusive a v baru Bugsy’s ho vymyslel jeho majitel a barman Václav Vojíř. Teď se bude servírovat poslední porce. Příběh drinku za 60 tisíc má infarktové zvraty, ale dobrý konec.

_DSC1385


JE PROSTĚ DOBREJ. Neznámější kuchař Česka uvařil pro Forbes i pro vás. Možná vás zaskočí, že to byla vlastně docela výjimečná záležitost. Zdeněk Pohlreich totiž ve své restauraci vaří celkem málo. Co ho teď baví nejvíc?

_DSC7606


BARVY NOCI. S herečkou Annou Geislerovou jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější modely, které vyšly z dílen českých návrhářů, a dozdobili je šperky Roberto Coin. Dozvíte se taky, jak se mladí čeští designéři prosazují v Paříži nebo v Londýně. Konečně!

spread a


LAPOVA VELKÁ DIVOKÁ JÍZDA. Po letech bouřlivého života našel marnotratný dědic značky Fiat Lapo Elkann svůj nový svět. Navrhuje auta, obleky, sluneční brýle i hodinky – a stal se v dobrém slova smyslu světoběžníkem. Tenhle chlapík se obléká tak, jak vy (a ani já) to nikdy nezvládnete.


UŽ VÁM VĚŘÍME. Britské automobilové ikoně trvalo čtvrt století od sametové revoluce, než oficiálně připlula do Česka. Podle šéfa Rolls-Roycu pro Evropu je na tom tuzemská ekonomika a hlavně peněženky těch nejbohatších natolik dobře, že v příštím roce může být otevřeno první dealerství v Praze. Jestli se rollsy mohou převážet na odtahovce a jak je správně řídit, vám poví v rozhovoru James Crichton.

_DSC9792


Doufáme, že tohle antidepresivum zabere. Předplatitelům ho posíláme jako dárek, ale seženete ho i ve všech dobrých trafikách. Dejte vědět, jak se vám líbilo! Na petr.simunek@forbes.cz.