Osm nominací v širokém finále nejprestižnější soutěže AIPP Paris a letošní druhé místo. Deset vítězství v rámci československého Haidressing Awards. A přitom chybělo málo a Robert Starý by do křesla neusazoval klienty, kteří prahnou po změně účesu, nýbrž života.

Jeden z nejrenomovanějších českých kadeřníků je totiž vystudovaný psychoterapeut. Ještě na škole v Německu ale navštívil jedno z tamějších oblíbených kadeřnických studií. Účes, který si odtud odnesl, ale sám doma dostříhal a bylo rozhodnuto.

Pak už cesta vedla na školu Vidal Sassoona v Berlíně, odkud Robert Starý dostal nabídku focení pro německý Vogue. Do Česka se vrátil v roce 2008, otevřel si vlastní studio, se svým týmem se účastnil mnoho sezón pražského fashion weeku a vysloužil si status hvězdného kadeřníka.

Přijímá stále nové klienty? Jak buduje svůj byznys, aby dodržel work-life balance? Proč kadeřník musí umět především naslouchat? A kolik vás bude stát účes od Roberta Starého? Dozvíte se v nejnovějším díle podcastu Forbes Life!