skip to main content
BrandVoice
BrandVoice jsou speciálně označené články a další typy obsahu, které připravuje kreativní studio Forbes BrandVoice Lab ve spolupráci s obchodními partnery. Jejich cílem je informovat o zajímavých produktech a tématech a propojit partnery se čtenáři. Pokud se chcete o BrandVoice dozvědět více, napište na jana.viskova@forbes.cz.

Nejlepší „kanceláří“ je lavička v Brdech. Vybrali jste šik netradiční místa pro práci

Ve společné soutěži Forbesu a Microsoftu jste nám posílali tipy na nejlepší místa pro práci mimo klasickou kancelář. Místa, kde se dá jakkoli připojit k internetu, je tam nějakým způsobem motivující prostředí a co nejvíce dalších podmínek příznivých pro úspěšnou práci.
 

Porotu nejvíce zaujaly tyto návrhy:
 

Lavička u poutního kostelíka sv. Máří Magdalény (nad Mníškem pod Brdy na Skalce) Více informací »

Doporučuje: Lukáš Uher

Proč? Je to krásné a motivující prostředí. Když tam sedíte, naplňuje vás to energií, kterou poté dáváte do svých a klientských projektů. Je zde rychlý mobilní internet a kousek je i bufet, kde pořídíte i syrový špekáček, který si pak můžete opéct na ohni. Skvělá je i čistota vzduchu brdských lesů – pro Pražáky tedy naprosto ideální (a není to až tak daleko).

Lukáš od nás získává multidotykový hybridní tablet/notebook Acer Aspire Switch Alpha 12 s klávesnicí, na kterém běží Windows 10.


Zleva: Lukáš Uher, výherce; Petr Šimůnek, šéfredaktor Forbesu


…a Lukáš Uher se svým novým Acerem Aspire Switch Alpha 12 v akci přímo na jeho oblíbeném pracovním místě. Za poskytnutou fotografii (včetně úvodní nahoře) mu děkujeme.


Kavárna/studovna Cafedu – Škrétova 490/12, Praha 2 Více informací »

Doporučuje: Kateřina Dvořáková

Proč? Protože tam můžete zůstat i přes noc! Tedy když máte super nápad, nemusíte přerušovat tok svých myšlenek a nemusíte se potácet domů.


Zleva: Kateřina Dvořáková, výherkyně; Yveta Holečková, Microsoft

Kateřina od nás získává zlatý notebook Dell Inspiron 13z Touch, také s Windows 10.


Tip: Chcete vědět, kde se vám bude nejlépe pracovat? Zkuste si náš kvíz, který jsme vytvořili ve spolupráci s Microsoftem.