S účinností od letošního roku (tedy 1. 1. 2024) se novým CEO společnosti Niceboy stal Michal Čarný. Jeho hlavní prioritou je pokračování v růstu značky prostřednictvím rozšiřování produktového portfolia, posílení značky na zahraničních trzích a vytváření nových partnerství.

„Mým hlavním cílem bude pokračovat v ambiciózním růstu společnosti Niceboy z minulých let,“ říká nový CEO společnosti Čarný. Potenciál spatřuje v posílení značky na zahraničních trzích a v dosažení obdobných prodejních výsledků i na českém trhu, kde se Niceboy řadí mezi nejvýznamnější tuzemské výrobce elektroniky.

Michal Čarný působil posledních sedm let ve společnosti Mastercard jako generální ředitel pro Česko a Slovensko. Předtím jako vedoucí rozvoje obchodu pro rakouský, český a slovenský trh. Dříve působil ve společnosti Roland Berger Strategy Consultants, kde vedl projekty se zaměřením na technologický sektor a finanční služby.

Změna ve vedení firmy je završením dlouhodobého procesu předání dalšího fungování firmy. Nyní se chce společnost věnovat novým začínajícím projektům. „Rádi bychom využili své zkušenosti s budováním silné značky, business modelingem či vytvářením růstových strategií,“ dodávají.

Jejich novým projektem je založení skupiny nezávislých andělských investorů The Seeders. Firma se bude společně s Čarným podílet na nastavování strategického směřování firmy i do budoucna.