Pamatujete ještě na pařížskou noc mezi žraloky, kterou nedávno nabídla komunitní ubytovací platforma Airbnb a soutěžil o ni celý svět? Pražská obdoba možná nebude tak adrenalinová, ale zážitek připraví určitě neméně úchvatný. Půjde o hokej, o nejatraktivnějšího myslitelného soupeře Kanadu a o pohodlné dvojlůžko s výhledem na hrací plochu.

Výhrou v soutěži, jejímž partnerem je společnost O2 Czech Republic, totiž bude nocleh ve speciálně upraveném fanouškovském apartmá přímo v O2 Areně a současně možnost sledovat zápas České republiky a javorových listů. Kromě možnosti přespat v upraveném skyboxu a vstupenek na utkání získá vítěz také týmové dresy a speciální puk. Navrch ho čeká prohlídka arény, možnost sledovat předzápasové rozbruslení a před zahajovacím hvizdem si výherce s doprovodem užije večeři v soukromém apartmá haly, které doposud žádný jiný fanoušek nenavštívil.

Airbnb2

„Spousta fanoušků chce být co nejblíže ledu a hokejové akci. Je skvělé, že hned dvěma šťastným z nich nabídneme takovýto zážitek,“ říká hostitel akce a sportovní komentátor Petr Svěcený a dodává: „Od posledního zápasu Česko – Kanada uplynulo už pět let, když nepočítáme mistrovství světa. Pro diváky to bude úžasný zápas!“

Čtěte také: Noc mezi žraloky: Airbnb ponořila apartmá doprostřed obřího akvária

V Česku nejde o premiéru, s Airbnb se tu už zhruba před měsícem soutěžilo o rudou pohovku v Show Jana Krause, kam dostal výherce pozvánku. Hokejová soutěž však přináší nový rozměr. Přihlásit se můžete přímo na stránkách Airbnb, kde v krátké zprávě zdůvodníte, proč právě vy jste tím největším hokejovým fanouškem, který by měl vyhrát. Uzávěrka přihlášek je o půlnoci 1. května.

„Češi jsou jedni z nejvěrnějších a nejvíce nadšených hokejových fanoušků na světě,“ říká Andrew Verbitsky, generální manažer Airbnb pro Českou republiku. „Airbnb je o autentických cestovatelských zážitcích. Jsme rádi, že českým fanouškům můžeme jako první nabídnout možnost přespání v našem speciálním apartmá a zajistit neopakovatelný zážitek.“