Určitě jste si na internetu všimli, že německý řetězec supermarketů Lidl nabízí novou kolekci oblečení, ve které najdete trička, žabky i boty s logem řetězce ve firemních barvách. Nezní to jako žádný velký trhák, přesto jeden kus z téhle kolekce otřásl světem. Tenisky se staly absolutním hitem a každý milovník street stylu teď chce alespoň jeden pár vlastnit.

Lidl už dřív zabodoval s kuchyňským robotem Monsieur Cuisine, ten ale současnému šílenství kolem tenisek nesahá ani po kotníky. Kolekce je dostupná v online obchodě a v supermarketech v Nizozemsku, Finsku, Belgii a Německu.

Sneakerhead šílenství

Nejsme tady proto, abychom vám řekli, že nová kolekce je už nedostupná. Pokud ale chcete tenisky v barvách Lidlu, musíte se obrátit na eBay – a taky si dost připlatit. Na portálu se totiž prodávají za astronomické ceny. S trochou nadsázky by se dalo říct, že tyhle boty teď uctívají všichni sneakerheadi.

Některé z „výhodných“ nabídek na sociálních sítích začínají na víc než 300 eurech, cena v dražbách ve Francii dosáhla 1255 eur, a ve Velké Británii vyšplhala dokonce na 2270 eur.

Pokud jste tedy toto žhavé zboží pořídili u nás, zvažte jeho nabídku na zahraničních aukcích. Jistota desetinásobku nebyla nikdy takhle blízko!