Je to šest let, co Dominik Hašek odstartoval svůj nápojový byznys pod značkou Smarty. Jeho marketing se mezitím – pod hesly jako On baví! nebo On vyplazuje jazyk! –  stal českou legendou a mnohdy i terčem posměšků. „Máme tu demokracii a lidé mají právo říkat své názory, to je to nejdůležitější. Když si z toho chtějí dělat legraci, tak ať si ji dělají,“ říká hrdina z Nagana.

V novém podcastu, který s ním natočil redaktor Michael Mareš, Hašek popisuje, že ho projekt Smarty už stál více než 10 milionů korun. „I když obraty stoupají a snížily se náklady na výrobu, firma by se bez mých půjček a dotací neuživila,“ dodává brankář, který se v podcastu také vyjádřil ke zvažované kandidatuře na prezidenta České republiky.

Proč si myslí, že má pro tento post předpoklady? Kde chce předtím získat politické zkušenosti? Vidí českou demokracii jako ohroženou? Co říká na politické angažmá parťáků z Nagana Hniličky a Jágra? Proč se pohádal se Šlégrem kvůli Babišovi? Poslechněte si podcast s Dominikem Haškem.