S nástupem inovativních technologií, které nám umožňují pracovat v podstatě odkudkoli na světě a ještě efektivněji, začíná být klasické pojetí způsobu práce na ústupu. Navíc vzhledem k neustále se zvyšujícímu počtu zařízení, která denně pro práci používáme, je nezbytné, aby spolu dokázala bezproblémově spolupracovat.

Aby se společnost Huawei vypořádala s těmito běžnými problémy, představila notebooky MateBoox X pro a MateBook D 16, které podporují funkci Super Device (Zařízení+). Můžete tak připojit hned několik zařízení, pracovat na více obrazovkách naráz, či sdílet soubory mezi jednotlivými zařízeními.

Ať už pracujeme sami na sebe nebo jako zaměstnanci ve firmě, zlepšovat se v efektivitě naší práce je pravděpodobně cílem každého z nás. Jak ale na to? Všemožných návodů a metod, jak toho dosáhnout, už bylo publikováno spoustu, jak ale na to? Jak nám v tomto případě mohou pomoct technologie?

Používání několika zařízení během jednoho dne, nebo dokonce během jediného úkolu, to už je na běžném pracovním pořádku. Na notebooku chystáme prezentaci pro klienta, na tabletu si zapisujeme nápady či kreslíme náčrtky, na mobilu komunikujeme s týmem a do sluchátek si pouštíme meetingy nebo inspirativní podcasty. Jak by ale mohl vypadat svět, když bychom všechna tato zařízení dokázali propojit v jedno komplexní „superzařízení“?

Všechna zařízení jako jedno

Protože HUAWEI věří, že budoucnost efektivity práce spočívá zejména v inteligentním a plně propojeném prostředí, věnovala společnost roky svého úsilí právě inovacím v této oblasti. Výsledkem toho se stala technologie Smart Office s propojením v rámci Super Device (Zařízení+), která
uživatelům umožňuje dokonale sladit svou práci na veškerých zařízeních HUAWEI – od notebooku přes další monitor až po bezdrátová sluchátka. Pro dokonale chytrou kancelář je ale také naprosto stěžejní správná volba notebooku. Jaký ale vybrat, aby dostál všem vašim požadavkům a zaručil co
nejlepší pracovní zážitek?

Elegantní ultratenký krasavec v kovovém těle

Pro ty, kteří se nespokojí s průměrem, přišel jako na zavolanou HUAWEI MateBook X Pro . Vlajková loď chytrých notebooků nabízí uživatelům jednoduchý, čistý design ve spojení s nadčasovou a špičkovou elegancí. MateBook X Pro je důkazem toho, že HUAWEI neustále implementuje nové
techniky zpracování a materiály.

Jeho kovové tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny s matnou povrchovou úpravou, která laptop zcela jistě odlišuje od ostatních notebooků. Nejen, že je MateBook X Pro díky matnému designu absolutně originální a příjemný na dotyk, ale přináší také nesporné výhody, mezi které patří například rezistence proti poškrábání. A co víc, díky použití slitin hořčíku a oxidačního povlaku Microarc, je MateBook X Pro, i přes jeho ultratenkost 14,6 mm a váhu pouhých 1,26 kg, velmi odolný.

Nechte se zcela pohltit

HUAWEI neustále posouvá své hranice i v oblasti technologií displeje. Bere v úvahu především uživatelskou zkušenost a snaží se dosáhnout maximálního pohodlí a pohlcení při konzumaci obsahu. Nový HUAWEI MateBook X Pro proto nabízí 14,2palcový Infinite FullView displej, který ve spojení s poměrem stran 3:2 zajišťuje uživatelům skutečně neomezené vizuální ponoření. Navíc se obrazovka pyšní rozlišením 3.1K Real Colour, což zajišťuje zobrazení jedině zářivě čistých snímků a videí.

MateBook X Pro je prvním notebookem v historii, který získal certifikaci TÜV Eye Comfort 3.0, což zajišťuje komplexní ochranu očí, včetně ochrany proti modrému světlu. A fakt, że je displej dotykový, značí, że svým uživatelům nabízí rozličnou škálu využití.

Perfektní výkon za jakékoli situace

Srdcem notebooku MateBook X Pro je procesor Intel Core 12. generace v čele s funkcí Super Turbo, která zajišťuje, že i při více současně probíhajících aktivitách má počítač plynulý chod a umožní uživateli dokončit všechny důležité úkoly.

Kvalitní ventilátory pak zajišťují perfektní odvod tepla a zlepšují tak účinnost celého systému, což má za výsledek ještě efektivnější provoz zařízení. Třešničkou na dortu je už pak pouze velmi rychlé nabíjení díky 90 W nabíječce Super Charge a kapacita baterie 60 Wh, která udrží laptop v provozu i několik hodin, což jistě ocení každý při práci mimo domov.

Dostupnější alternativou, která vznikla s myšlenkou dokonalého zastoupení stolního počítače, je novinka MateBook D 16. HUAWEI tím reaguje na čím dál více populární trend střídání práce z domova, kanceláře nebo na cestách, což mimo jiné dokazuje váhou jen 1,7 kg a tenkým provedením, takže vás při přenášení příliš nezatíží.

Na 16palcový FullView displej je radost pohledět – a to klidně po celý den, váš zrak totiž šetří pomocí omezení modrého světla. Pochlubit se může také 1080p kamerou a mikrofonem s aktivním potlačením šumu, díky čemuž se připojíte na meeting s reprezentativní kvalitou téměř odkudkoli.

Vytvořte si chytrou kancelář

Prostředí, ve kterém pracujeme, má velký vliv na naší kreativitu a produktivitu. Na vzestupu je teď tzv. hybridní způsob práce, který umožňuje pracovat odkudkoliv na světě. K tomu jsou ale potřeba moderní a chytré technologie, jako například HUAWEI MateBook X Pro nebo D 16, se kterými si můžete vytvořit ideální prostředí, které potřebujete. Jednoduše si k nim díky funkci Super Device (Zařízení+)* připojíte sluchátka, telefon, externí obrazovku, či jiné chytré zařízení a vytvoříte si svou chytrou kancelář kdekoliv chcete. Vaše pracovní morálka tak bude stoprocentní i na druhé straně světa. Meetingy, reporty, prezentace či komunikace s týmem tak nikdy nebyly jednodušší.

*Tuto funkci podporují pouze některé mobilní telefony, tablety, monitory, produkty Vision, sluchátka Freebuds a některé notebooky Huawei se systémem PC Manager 13.0.2.300 nebo novějším.