skip to main content
Trojka s Petrem Šimůnkem

Aplikace pro šťastný život, pád kryptoměn a rodinné firmy. Poslechněte si novou Trojku

Aplikace pro šťastný život, pád kryptoměn a rodinné firmy. Poslechněte si novou Trojku

Ahoj, nazdar, dobrý den! Život je bohatý a to nejen na peníze či zážitky, ale třeba i na emoce. A těch je někdy příliš a nemusí být zrovna příjemné. Čeští tvůrci aplikace VOS.health, kteří se dostali i do evropského výběru 30 pod 30, se svou prací snaží zařídit, aby se nám žilo lépe. Jak velké popularitě se takzvané wellbeing aplikace těší? Jaká data potřebují ke svému chodu? A pomohly už někomu zachránit život? Dozvíte se v podcastu.

Život ale momentálně není moc bohatý pro ty, kdo drží nějaký větší obnos kryptomněn. Ty stále padají a padají a nezdá se, že by se v blízké době zastavily. Co se vůbec na trzích s kryptoměnami děje, to nám prozradí náš redakční expert na krytpoměny, Karel Wolf.

Reklama

No a nakonec se opět podíváme na rodinné firmy! Setkání v Brně již máme za sebou, a tak nám naše redaktorka Zuzana Krajíčková může povědět něco více o rodinném byznysu v Česku. Jakou má vůbec rodinná firma definici? V čem jsou specifické? A kdo vydržel v Brně déle na afterparty? Mladý výběr z 30 pod 30, nebo zasloužilí majitelé rodinných firem?