skip to main content

Zapoměňte na playlisty, pouštějte alba. Pět tipů pro májovou atmosféru

Prvomájový večer je tu. A jestli vás procházky pod rozkvetlými stromy moc nebaví (nebo jste to prostě nestihli) a máte i tak chuť na večer ve dvou, máme pro vás pár tipů, jak si večer zajistit patřičnou atmosféru.

Všechno, co potřebujete, je vhodný playlist. Nemusíte dělat svůj vlastní (to radši uvařte večeři), ale zapomeňte i na variantu pouštět jednu písničku za druhou, tím jen zničíte atmosféru.

Čtěte také: 36 otázek, díky kterým se zamilujete

Tady je několik alb, která můžete přehrát od začátku do konce a rozhodně s nimi budete mít úspěch.

Reklama

Pro navození atmosféry: Sade, The Best of Sade

Sade má romantické snad všechny songy, neuděláte tedy chybu, když vyberete jakékoli její album. Pokud chcete vsadit na jistotu, pusťte desku The Best of Sade. A připravte se na koncentrovanou dávku lásky v každém tónu.

Pro milovníky oldschoolu: Miles Davis, Kind of Blue

Pokud nechcete, aby vás rušila zbytečná slova, nechte se večerem provést tóny jazzové trubky Milese Davise. Romantika zaručena.

Reklama

Jako pozadí ke konverzaci: Norah Jones, Come away with me

Norah a její zasněné texty neurazí žádného milovníka a každému pravému romantikovi při téhle náloži cukru skoro vyskočí srdce z hrudníku. A taky vás spolehlivě navede k tomu, abyste říkali přesně to, co byste říkat měli.

Když chcete jít přímo na věc: Marvin Gaye, Let’s Get It On

Marvin už několik dekád pomáhá zamilovaným dvojicím dosáhnout nejen splynutí duší. Jeho songy jsou nadčasové a taky dost… přímočaré. Takže pouštějte, jen když to myslíte vážně.

Jestli máte rádi Padesát odstínů šedi: The Weeknd, House of Baloons

Pokud pro vás slovo romantika znamená svíčky, krajka a pár železných pout k tomu, tak tohle album je stvořené přímo pro vás. Hutná atmosféra vás nenechá myslet na nic jiného.

Reklama
Reklama