Boty podle vašich představ. Tedy pokud si dokážete vybrat z variant, které jsou k dispozici. Přesně to nabízí pražský obchod známé značky Prada v řadě Made to Order Décolleté. Po oblecích a dalších kusech oblečení si tak budou, tentokrát zákaznice, moct vybrat boty podle sebe.

prada 2

Prada nabízí 19 modelů, včetně lodiček se zavřenou nebo otevřenou špičkou, na platformě nebo bez, se sedmi různými výškami podpatků. Na vás je vybrat si také materiál (možnosti jsou od teletiny v broušené a metalické variantě, přes „pony hair“ s levhartím potiskem až po luxusnějších kůže krajt nebo vodních hadů Ayers), barvu či vzor.

Každý pár je také možné personalizovat volbou barvy podešve (černá, tělová nebo světle modrá) – v černé a tělové je i možnost potisku saffiano – a kovovými iniciálami zákaznice v jantarovém nebo ocelovém odstínu.

prada 1

Vybraným lodičkám je přizpůsobeno i balení: s potiskem Prada nebo v modré barvě. Lodičky obdržíte přibližně 60 dní od objednávky. A vybrat si je můžete do pražského obchodu Prada přijít od středy 4. listopadu do pondělí 9. listopadu.