skip to main content

Glastonbury je můj sen, říká mladá zpěvačka Lenny a vydává nový singl

Forbes 30 pod 30: Zpěvačka Lenny

Dnes odpoledne se do světa vydává nový singl s názvem Enemy mladé české zpěvačky Lenny. A Forbes vám jej jako jeden z prvních přináší v podcastu níže. Fanoušci téhle na pohled křehké muzikantky s krásně chraplavým hlasem na něj čekali dva roky.

Čtěte také: ▶ Forbes 30 pod 30 podcast s Markusem Krugem o životě, Kazmovi i Boratovi

Reklama

Laťka je nastavená vysoko – debutové album Hearts, které Lenny vydala v roce 2016, totiž dostalo čtyři Anděly a je platinové. Nový singl je zároveň první ochutnávkou z připravované druhé desky, která by měla světlo světa spatřit na konci letošního roku.

„Všichni mi říkali, že abyste měli o čem psát, musíte něco zažít na vlastní kůži. Dřív jsem tomu tolik nevěřila, ale teď už vnímám, že je osobní prožitek pro moji muziku cenný. Takže nové album bude o něco temnější,“ říká Lenny, do větších detailů se ale zatím pouštět nechce.

Čtyřiadvacetiletá muzikantka s hudbou vyrůstala odmala a její touha prosadit se v hudebním světě daleko překračuje hranice Česka.

Reklama

Dcera slavné zpěvačky Lenky Filipové, která je hrdá na svou maminku, ale zároveň si razí vlastní hudební cestu, zpívá, hraje na klavír a kytaru a skládá si vlastní písničky. V angličtině.

„Přišlo mi to úplně přirozené, nikdy mě nenapadlo, že by to mělo být jinak,“ jen pokrčí rameny.

O muzice, velkých pódiích, rodině a plánech do budoucna jsme si s Lenny povídali v dalším dílu podcastu věnovaného mimořádným mladým Čechům a Češkám Forbes 30 pod 30.

Foto: David Turecký

Reklama
Reklama